Шановні друзі!

Не відступаючи від багаторічних традицій, компанія  «Імперія-Агро»  разом з компанією  «ВК Технополь»,  організовують  День Поля «Щедра Україна»   для своїх друзів, партнерів, представників аграрного бізнесу.  День Поля відбудеться  11 серпня 2017 року  на базі господарства ТОВ «Технополь-Агро», с. Федорівка, Кіровоградська обл.

      Раді запросити Вас, аби наочно продемонструвати  наші досягнення, здійснити  огляд полів   та подивитися демонстрацію  техніки .

Захід  буде проводитися  11 серпня 2017 року в селі Федорівка Кіровоградської області, на базі господарства  ТОВ «Технополь-Агро».

Вас очікує  тепла атмосфера спілкування з  однодумцями,  заряд енергії  та  натхнення на нові проекти.  Ви отримаєте можливість  зустрітися  зі старими та новими друзями. Також відбудеться розіграш цінних подарунків від компаній-організаторів.

Програма

8:30-11:00   —  реєстрація  та кава-брейк

11:00 – урочисте  відкриття Дня Поля «Щедра Україна»

11:30 —  14:30 — огляд  демонстраційних  полів  соняшнику та кукурудзи вітчизняної та зарубіжної     селекції

  • тест-драйв  техніки

14:30 —   вільний час для спілкування учасників заходу

  • святковий обід
  • розважальна  програма

*Розіграш призів серед зареєстрованих учасників заходу, які є сільськогосподарськими товаровиробниками;

**гібридний склад насіння кукурудзи та добрива буде підібраний відповідно до Вашого географічного розташування та на розсуд компанії «Імперія-Агро»

День відкритих дверей «Імперія-Агро»

11 серпня з 16:00 до 19:00 та 12 серпня з 09:00 до 13:00

в компанії «Імперія-Агро»  відбудеться День відкритих дверей.  Відвідати захід  запрошуються всі, кому цікава діяльність компанії «Імперія-Агро», в першу чергу сільгоспвиробники.

На відвідувачів заходу чекає екскурсія Центральним офісом  та презентація компанії «Імперія-Агро».

День відкритих дверей —  це чудова можливість для керівників господарств та агрономів безпосереднього діалогу з керівництвом компанії «Імперія-Агро» та керівниками  усіх напрямків  її діяльності, які готові відповісти на всі запитання, що цікавлять сільгоспвиробників.

Відкрийте для себе компанію «Імперія-Агро»!

Будемо раді Вас бачити!!!

Запрошуємо пройти реєстрацію на День Поля «Щедра Україна» онлайн.

Це чудова нагода зекономити свій час для того, щоб мати змогу більше почути та побачити!