Імперія-Агро на виставці

Февраль 2, 2017
3041 переглядів

Запрошуємо відвідати наш стенд

Компанія «Імперія-Агро» — постійний учасник виставок «Зернові технології», «Фрукти. Овочі. Логістика» та«Agro Animal Show»  запрошує своїх Клієнтів та Друзів відвідати наш стенд у цьому році.

У цьому році  компанія «Імперія-Агро» представить вже всім відомі напрямки: насіння (Best Corn ™) та позакореневих добрив (Active Harvest ™). Крім того, будемо раді познайомити Вас з новими напрямками, які почали свою роботу у 2016 році: Імперія-Техно (с/г техніка), Імперія-Lab (агрохімічна лабораторія), Імперія-Power (дизельне пальне), Імперія-Kombio (комбікорма), Імперія-Energy (Вітроенергетика) тощо. З 15 по 17 лютого Ви зможете познайомитися або просто зустрітися з усіма керівниками напрямків групи компаній «Імперія-Агро», щоб обговорити умови співпраці на 2017 рік, дізнатися про новини компанії, укласти договори та просто приємно провести час зі своїми однодумцями.

За вже сформованою традицією Виставка об’єднує провідних операторів ринку — виробників та дилерів галузі у форматі спеціалізованої події. Тут створені оптимальні умови для діалогу між керівниками, фахівцями сільськогосподарських підприємств, представниками влади та виробниками обладнання, техніки, насіннєвого матеріалу та засобів захисту для обміну сучасним досвідом та укладання контрактів.

 • Обладнення для зберігання зернових та олійних культур
 • Технології та обладнання для круп'яної промисловості
 • Устаткування для виробництва комбікормів
 • посівний матеріал
 • Вантажно-розвантажувальна техніка
 • Технології вирощування зернових та олійних культур
 • Устаткування для переробки зернових і олійних культур
 • Млинові комплекси
 • Біоенергетика
 • Засоби захисту рослин
 • Логістика. Техніка для транспортування зернових
 • Агроекономіка. Інформаційні технології
Загальної площі (кв.м)
Компаній-учасниць
Спеціалізованих заходів
Країн-учасниць

На нашому сайті ви можете зареєструватися та отримати запрошення на цікаву для вас виставку!

Для чого необхідна реєстрація?

 1. Реєстрація необхідна для отримання беджа, за яким Ви зможете відвідувати всі павільйони виставки у будь-які дні роботи.
 2. На адресу, яку Ви вкажете в реєстраційній анкеті, буде надіслано безкоштовне запрошення на виставку.

Переваги он-лайн реєстрації:

 1. Безкоштовне відвідування виставки в усіх павільйонах та в усі дні (при дотриманні порядку реєстрації).
 2. Економія часу.
 3. Заповнення анкети в зручний для Вас час, не виходячи з будинку чи офісу.

Порядок відвідування виставки за електронним запрошенням:

 1. Зареєструватися в системі замовлення електронних запрошень або увійти в особистий кабінет.
 2. Вибрати виставку, яка цікавить.
 3. Заповнити електронну анкету (всі поля форми обов`язкові для заповнення).
 4. Натиснути кнопку «Замовити».
 5. Роздрукувати електронне запрошення на принтері та взяти з собою на виставку.
 6. При вході на виставки, обміняти (на реєстраційній стійці) роздруковане запрошення на бедж відвідувача.

Зернові технології 2017

«Зернові технології» — потужний агропромисловий форум, що посідає провідне місце в АПК України як комплекс інноваційних рішень на різних стадіях виробництва, зберігання, переробки та транспортування зернових, бобових, круп’яних та олійних культур.

Виставка об’єднує провідних операторів ринку — виробників та дилерів галузі у форматі спеціалізованої події. Тут створені оптимальні умови для діалогу між керівниками, фахівцями сільськогосподарських підприємств, представниками влади та виробниками обладнання, техніки, насіннєвого матеріалу та засобів захисту для обміну сучасним досвідом та укладання контрактів.

У 2017 році на виставці буде широко представлене обладнання для зберігання та переробки зернових та олійних культур, виробництва комбікормів, обладнання для елеваторів та хлібоприймальних пунктів, мукомельної, круп’яної промисловості, насіннєвий матеріал, засоби захисту рослин, лабораторне та ваговимірювальне обладнання, техніка та технології для виробництва зернової продукції більш ніж 300 компаніями з України та зарубіжних країн, що посідають провідне місце на вітчизняному та міжнародному ринках.

Стоимость входного билета — 30 грн

УВАГА! Електронне запрошення дає право на безкоштовний вхід при дотриманні ВСІХ пунктів реєстрації, що наведені вище.

Фрукти. Овочі. Логістика

«Фрукти. Овочі. Логістика» — це найбільший в Україні виставковий проект сучасних аграрних технологій в овочівництві, промисловому садівництві та виноградарстві, презентація технологічного та інвестиційного потенціалу плодоовочевої галузі.

Один з найбільш ефективних інструментів розвитку галузі та популяризації плодоовочевого бізнесу, що має практичну спрямованість на підтримку вітчизняного виробника овочевої та плодоягідної продукції, впровадження у виробництво передового досвіду організації промислового плодоовочівництва та садівництва.

Учасники виставки — провідні українські та закордонні компанії, що є виробниками та дистриб’юторами насіння овочевих культур, садивного матеріалу, техніки для обробітку грунту, посіву та посадки, обладнання для підживлення та захисту рослин, будівництва овочесховищ та їх обладнання, техніка для організації поливу, зрошення та мікрозрошення, техніка та обладнання для транспортування, зберігання та переробки продукції.
На виставці представлені найкращі світові бренди техніки, обладнання та сільськогосподарської хімії.

Стоимость входного билета — 30 грн

УВАГА! Електронне запрошення дає право на безкоштовний вхід при дотриманні ВСІХ пунктів реєстрації, що наведені вище.

AGRO ANIMAL SHOW

Agro Animal Show –  захід, що спрямований  на просування сучасних технологій в галузь тваринництва і пропонує великий  спектр  техніки та обладнання, новітні науково-технічні розробки для господарств різних форм власності та розмірів, що професіонально займаються виробництвом тваринницької продукції. Виставка представляє основні напрямки інноваційного розвитку   галузі тваринництва,  є унікальним інформаційним та торговельним майданчиком. Серед компаній , що брали участь у виставці  відомі в Україні та  світі виробники техніки, обладнання, кормів, ветеринарних препаратів, засобів діагностики.

Виставка Agro Animal Show проходить за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Федерального Міністерства економіки Німеччини та Уряду Франції.

Вартість вхідного білету — 30 грн

УВАГА! Електронне запрошення дає право на безкоштовний вхід при дотриманні ВСІХ пунктів реєстрації, що наведені вище.

Україна
г. Київ, вул. Салютная, 2-Б
ВЦ «КиївЕкспоПлаза»
Третій павільон