Засоби захисту рослин

Для отримання високих врожаїв незамінним являється використання засобів захисту рослин. Тому, головною метою нашого відділу є забезпечення високоякісними засобами захисту рослин наших клієнтів.

Детальніше

Насіння

Відділ насіння – це один із перших основних напрямків нашої компанії. Майже за 10 років відділ змінювався і набував досвіду, що дало змогу гідно вийти на ринок насіння України та стати офіційними дистриб’юторами відомих компаній зі світовим ім’ям....

Детальніше

Позакореневі добрива

Головною особливістю відділу мікродобрив та біопрепаратів є власна торгова марка хелатних мікродобрив «Актив – Харвест™». Лінійка добрив «Active Harvest™» спеціально розроблена під потреби сільськогосподарських культур та за побажанням самих господарів....

Детальніше

Основні добрива

Якісне і своєчасне забезпечення сільгоспвиробників основними (мінеральними) добривами вітчизняного та іноземного виробництва - аміачна селітра, карбамід, КАС, аміачна вода, амофос, калій хлористий, нітроамофоска із широким вмістом NPK.

Детальніше

Консьєрж-сервіс

Сервіс доступний клієнту по всьому світу в режимі 24/7. Щоб мати змогу користуватися послугами консьєрж-сервісу, купуйте продукцію у компанії «Імперія-Агро» на суму від 5тис. $, а ми подбаємо про економію Вашого часу і будемо поруч в необхідну годину. Ви насолоджуєтесь життям - ми дбаємо про все інше!

Детальніше

Закупівля та експорт с/г продукції

Компанія «Імперія-Агро» займається оптовою закупівлею сільгосппродукції, таких культур як: ячмінь, кукурудза, ріпак, соняшник, пшениця тощо....

Детальніше

Імперія-Техно

Новий напрямок роботи компанії «Імперія-Агро», сформований в 2016 р. для забезпечення сільгоспвиробників якісною та надійною технікою, яка чітко відповідає вимогам та існуючій потребі наших клієнтів.

Детальніше

Інформативно-консультаційний сервісний центр

Сервісні центри створенні для надання допомоги у поліпшенні ефективності виробництва, оптимізації та зменьшення витрат при виробництві сільгоспродукції...

Детальніше

Імперія-Consulting

Якщо Ви опинились наодинці з проблемами бухгалтерського обліку і ніхто не в змозі допомогти у вирішенні наболілих питань, тоді Вам – до нас. Компанія «Імперія-Агро» з радістю запропонує кваліфіковану допомогу фахівців у сфері бухгалтерського консалтингу.

Детальніше

Партнерська програма від Імперія-Агро

Компанія «Імперія-Агро» надає відстрочку платежу:
• Посівний матеріал гібридів кукурудзи «Best Corn»
• Засоби захисту рослин та технології вирощування
• Мікродобрива Актив-Харвест ТМ
• Основні добрива (в обмеженій кількості)
• Дизельне паливо

Супровід та Консультації
Агрономи-консультанти допомагають з вибором технології, та здійснюють агрономічний супровід та консультації.

Закупівля врожаю
Компанія «Імперія-Агро» гарантовано закуповує врожай (закуповуємо врожай на суму еквівалентну контракту) у с/г виробника за ціною +5% від ринкової.