Мікродобрива «АктивHarvest» ® – високі врожаї за низьку ціну!

Мікродобрива містять майже усі мікроелементи,що  необхідні для росту та розвитку сільськогосподарських рослин. Вони збільшують кількість вражаю на 10-12 %. Більшість мікродобрив використовуються у невеликій кількості — стільки, скільки потрібно певній культурі. Наприклад, мікродобрива для соняшника мають у своєму складі невелику кількість заліза, цинку, міді, калію та інших мінералів. Наявність цих елементів та їх біологічних похідних визначають ефективність добрив. Але застосовувати ці речовини треба дуже помірно та з великою відповідальністю!

В 2012 році фахівці компанії «Імперія-Агро» проробили велику і кропітку роботу по аналізу потреб культурних рослин в мікроелементах: що потрібно рослині та чого не вистачає на всіх стадіях вегетації для нормального розвитку і максимального врожаю. Спираючись на результати проведених досліджень, компанія «Імперія-Агро» запустила власне виробництво високоякісних мікродобрив для позакореневого підживлення під брендом «АктивHarvest»®. Лінійка «АктивHarvest»® включає в себе різновиди мікродобрив, призначених спеціально для окремих культур рослин — «АктивHarvest» — Старт, «АктивHarvest» — Злаки, «АктивHarvest» — Бобові, «АктивHarvest» — Олійні, «АктивHarvest» — Овочі та інші види добрив.

За ці роки клієнти по всій Україні змогли переконатися в надійності та ефективності цих мікродобрив і отримати високі врожаї з «АктивHarvest»®.

Наш магазин є ексклюзивним з продажу насіння ТМ «Best Corn», що гарантує найнижчу ціну від виробника

More Detail

Наш магазин є ексклюзивним з продажу насіння ТМ «Best Corn», що гарантує найнижчу ціну від виробника

More Detail

Наша продукція вітчизняного виробництва. Ціни українські - якість європейська. Ми гарантуємо високу врожайність нашого насіння

harvest-nasinnya

Мікродобриво Насіння

Високоефективне, збалансоване хелатне добриво, до складу якого входять гумінові кислоти та амінокислоти і стимулятори росту. Склад добрива розроблений з метою швидкого корегування дефіциту елементів живлення, шляхом запуску багаторівневого механізму їх засвоєння. Підвищує енергію проростання та схожість насіння.

harvest-praim

Мікродобриво Прайм

Оновлене високоефективне збалансоване хелатне мікродобриво, до складу якого входять аміно- та фульвокислоти і стимулятори росту. Склад добрива розроблений з метою швидкого коригування дефіціту елементів живлення шляхом запуску багаторівневого механізму засвоєння. Підвищує стійкість рослин до тривалого впливу несприятливих факторів середовища.

harvest-amino

Мікродобриво Аміно

Добриво з високим вмістом амінокислот рослинного походження та стимулюючих речовин. Продукт ― висококонцентрований біостимулятор з вмістом рослинних амінокислот 140 г/л. Містить сполуки, здатні стимулювати стійкість рослин до патогенів та впливу несприятлевих факторів навколишнього середовища.

harvest-gumat

Мікродобриво Гумат

Рідкий висококонцентрований гумат калію, виготовлений з якісного леонардиту і збагачений розчинними формами кремнію для підсилення антистресового ефекту та посилення імунітету рослин.

harvest-oliyni

Мікродобриво Олійні

Висококонцентроване комплексне хелатне добриво для листового підживлення олійних культур.

harvest-zlak

Мікродобриво Злак

Висококонцентроване комплексне хелатне добриво для листового підживлення зернових культур.

harvest-sad-vinograd

Мікродобриво Сад-Виноград

Актив Харвест Сад-Виноград ― має універсальний склад, який відповідає потребам плодових культур та винограду.Добриво містить мікроелементи в халатній, легкодоступній для рослин формі.

harvest-bobovi

Мікродобриво Бобові

Висококонцентроване комплексне хелатне добриво для листового підживлення бобових культур.

harvest-ovochi

Мікродобриво Овочі

Висококонцентроване комплексне хелатне добриво для листового підживлення овочевих культур.

harvest-buryaki

Мікродобриво Буряки

Висококонцентроване комплексне хелатне добриво для листового підживлення цукрових, кормових та столових буряків.

harvest-bor

Мікродобриво Бор

Висококонцентроване хелатне монодобриво для листового підживлення чутливих до дефіциту бору культур.

harvest-cink

Мікродобриво Цинк

Висококонцентроване хелатне монодобриво для листового підживлення чутливих до дефіциту цинку культур.

harvest-kalciy

Мікродобриво Кальцій

Унікальна формуляція кальцію з вмістом амінокислот та додаванням марганцю та цинку. Завдяки відсутності у складі азоту можливе внесення продукту на пізніх стадіях формування плодів без побічної дії на активізацію ростових процесів дерев або росту вмісту нітратів у овочах.

harvest-marganec

Мікродобриво Марганець

Концентроване марганцеве мікродобриво, що містить марганець у хелатній формі. Продукт призначений для позакореневого підживлення ріпаку, буряків, зернових колосових культур, картоплі, плодових насаджень і ягідників.

harvest-mid

Мікродобриво Мідь

Концентроване мідне мікродобриво, що містить мідь у хелатній формі. Застосовується для підживлення культур, чутливих до нестачі міді та всих культурах у випадку діагностоваго її дефіциту. Завдяки хелатній формі препарат добре засвоюється рослинами.

harvest-molibden

Мікродобриво Молібден

Концентроване молібденове мікродобриво, що містить молібден у хелатній формі. Призначення для позакореневого підживлення зернобобових культур, сої, ріпаку, соняшнику, плодово-ягідних насаджень та овочів.

harvest-macro

Мікродобриво Макро

Високоефективне збалансоване халатне добриво,мінеральний склад якого, розроблений для швидкого усунення дефіциту макро і мікроелементів у сільськогосподарських культур і покращення засвоєння елементів живлення із грунту. Підвищує стійкість рослин до стресу.

harvest-ph-control

Пом'якшувач води рН-контроль

Інноваційний продукт, що діє, зокрема, як підкислювач та буферізатор робочого розчину, та може використовуватись для корекції рН та пом’якшення води перед додаванням інших продуктів в резервуар обприскувача.

harvest-polimiks

Мікродобриво Полімікс

Новий високоефективний природно ― синтетичний препарат для обробки насіння та вегетуючих рослин, до складу якого входять поліетиленоксиди, екстракт морських водоростей, амінокислоти та комплекс мікроелементів.