Ні для кого не секрет, що одним з ключових показників роботи будь-якого підприємства, фірми або організації є якість їх бухгалтерського обслуговування. Послуги бухгалтерського та юридичного супроводу та обслуговування бізнесу організацій — одна з найголовніших завдань підприємства, тому що саме на основі бухгалтерських звітів приймаються глобальні стратегічні рішення.

Проблеми, пов’язані з системою бухгалтерського обліку, контролю витрат та випуску продукції на даний момент залишаються найбільш вразливим місцем в управлінні фінансовою діяльністю будь-якого підприємства. Як результат — безліч бізнесменів отримують збитки та несуть витрати

Аутсорсинг — це передача організацією певних бізнес-процесів (функцій) на обслуговування в іншу компанію, що спеціалізується у відповідній області.

Бухгалтерський аутсорсинг — один з варіантів бухгалтерського супроводу організації, шляхом передачі функції з ведення обліку та підготовки звітності спеціалізованій компанії.  Однією з таких спеціалізованих бухгалтерських організацій є «Імперія-Consulting»

В розвинених країнах світу, наприклад США, бухгалтерські послуги, які надають спеціальні компанії, використовують близько 90% організацій малого бізнесу та близько 50% організацій середнього. В розвинених країнах Європи послугами бухгалтерських фірм  користуються близько 85% організацій малого бізнесу та 65%  середнього.

Imperiya-Consulting

Що ж таке бухгалтерський супровід?

Бухгалтерський супровід — це передача всіх повноважень по веденню бухгалтерського обліку підприємства іншій організації, що спеціалізується в даній сфері. Таким чином, фірма відмовляється від наявності бухгалтерів в своєму штаті. Це дозволяє більшою мірою сконцентруватися на основному завданні бізнесу та не відволікатися на супроводжуючі проблеми. Такі дії дозволяють підвищити результативність та ефективність роботи компанії. Адже надання бухгалтерських послуг компанії — актуально на будь-якому етапі розвитку фірми.

Оберіть свій оптимальний тариф

Багато компаній, що надають послуги з бухгалтерського супроводу, в своєму ціноутворенні враховують безліч показників та даних. Важливими показниками при визначенні ціни є обсяг роботи, характер діяльності організації, наявність різної документації, кількість співробітників, частота здачі звітів і багато іншого.

Так, ціни на бухгалтерське обслуговування складаються, виходячи з різних факторів. Але провівши аналіз ринку бухгалтерських послуг, ми постаралися врахувати бажання більшості потенційних споживачів і прийшли до висновку, що багато хто хоче бачити стабільність цін на послуги, без різких стрибків, як у бік підвищення, так і зниження. Також важливим є простота та прозорість розрахунку ціни на бухгалтерське обслуговування. Ми постаралися максимально спростити завдання при виборі тарифу — вартість робіт у нас, в основному, залежить від кількості оброблюваних гектар землі.

Існує думка, що кваліфіковані послуги з бухгалтерського обслуговування коштують дуже дорого. Але, якщо порівняти витрати на штатного бухгалтера, то можна зробити висновок, що часто аутсорсинг бухгалтерського обліку вигідний навіть для невеликих підприємств та індивідуальних підприємців.

Вибираючи бухгалтерське обслуговування, ви орієнтуєтеся на професіоналізм співробітників, їх досвід та актуальні знання. Штатний бухгалтер теж може мати гідну підготовку, але той досвід, який отримують співробітники бухгалтерської фірми, безцінний.

У чому переваги?

Не потрібно забезпечувати робоче місце, платити за ліцензії дорогих програм

Забезпечується безперервність бухгалтерського обліку, незалежно від відпусток або хвороб

Можна зосередитися на розвитку бізнесу, знаючи, що про сплату податків подбають професіонали

Передавши  ведення справ бухгалтерії

Ваша організація не витрачає кошти на:

  • Сплату податків та внесків із заробітної плати працівників бухгалтерії;
  • Оплату відпускних та лікарняних вашим бухгалтерам (період простою);
  • Медичну страховку;
  • Комп'ютери та канцтовари;
  • Оренду офісу;
  • Покупку супровід та оновлення бухгалтерських та правових програм;
  • Витрати на навчання бухгалтерів (семінари підвищення кваліфікації);
  • Консультаційні послуги;
  • Спеціальну літературу;
  • Оплату послуг з підбору персоналу якщо ваш бухгалтер звільняється або йде у декретну відпустку тощо
19_11-jars-for-change

Саме тому більшість фахівців прийшли до висновку, що послуги із супроводу бухгалтерського обліку та звітності підприємств і фірм є дуже ефективними в будь-якому бізнесі!

Чому ми?

10 років успішної роботи в сільськогосподарській галузі

Доступ до найактуальнішої інформації

Чітке дотримання термінів

Висока кваліфікація персоналу.
Постійне підвищення кваліфікації

Звичайно вартість бухгалтерського обслуговування є одним з головних критеріїв при виборі бухгалтерської організації, але не треба забувати про інше: якість, надійність, оперативність, безпека, гнучкість бухгалтерії до прохань керівника тощо.

Залишилися питання?

Ми чекаємо ваших звернень або питань. Повідомте про те, що вам необхідно за телефоном 0800 75 75 13 (безкоштовно на території України), за допомогою форми зворотного зв’язку або онлайн чату. Ми з радістю допоможемо Вам у вирішенні різних завдань та посприяємо досягненню поставлених цілей.