Реалізація нафтопродуктів для с / г підприємств

В наші дні мільйони гектарів полів обробляються різноманітними видами сільськогосподарської техніки. Робота всього цього значного автопарку здійснюється, в основному, за рахунок дизельного палива. Якщо проаналізувати витрати  сільгоспвиробництва, витрати на паливо виявляться самою відчутною статтею. Частка виробничих витрат на пальне зачасту досягає 30%.

Економічні та багатофункціональні агрегати, що працюють на дизельному паливі, дозволяють механізувати практично будь-який сільськогосподарський процес. Використання сільськогосподарської техніки, перш за все, полегшує працю сільськогосподарських робітників і збільшує можливості розширення виробництва. В даний час головний акцент робиться на поставку сільгоспвиробникам універсальних механізованих комплексів на базі тракторних агрегатів з дизельними двигунами, які дозволяють мінімізувати витрати сільськогосподарського виробництва, ефективно здійснити повний цикл сільськогосподарських операцій та знизити терміни окупності придбаної техніки.

Дизельне паливо споживають комбайни, колісні та гусеничні трактори, посівна, збиральна, кормозаготівельна та грунтообробна техніка: найменувань дуже багато! Його ККД досягає тридцяти шести відсотків. До речі, у бензину це  значення набагато менше — всього близько двадцяти п’яти відсотків. Дизельне паливо головний енергоресурс для сільського господарства. У сільськогосподарській галузі зайнята велика кількість різноманітної техніки, яка працює  саме на дизельному паливі. Популярність дизпалива пояснюється  наступними його властивостями:

  • Більш низька вартість  порівняно з бензином
  • ККД більше ніж у бензину
  • Екологічність
  • Підходить для більшості видів сільськогосптехніки

Вся сучасна дизельна  техніка потребує  якісного палива. Дрібні частинки, вода, сірка та ін.  можуть дуже швидко вивести  її з ладу. Від якості дизельного палива безпосередньо залежить точність та тривалість роботи сільськогосподарської техніки. Невідповідність  якості  палива нормам  загрожує додатковою витратою дизпалива, що, в свою чергу,  веде до подорожчання собівартості транспортних робіт.

Ми прекрасно розуміємо всю важливість та відповідальність перед нашими клієнтами в питаннях якості поставлених нафтопродуктів. Компанія «Імперія-Power» працює тільки з виробниками палива і на кожну поставку виписується сертифікат якості, паспорт партії та інші документи, які мінімізують ризик отримання неякісного продукту.

Паливозаправочні модулі

Аграрії щорічно стикаються з проблемою дефіциту нафтопродуктів, особливо дизельного палива. Зазвичай сільгоспвиробники закуповують великі обсяги палива, так як протягом сезону техніка використовується на великих посівних площах, під час  посівної, збиральної кампанії, при внесенні гербіцидів. Інші процеси сільгоспвиробництва також  потребують значних витрат нафтопродуктів.

 

Головною метою нашої компанії є комплексні рішення в області обігу нафтопродуктів. Основним завданням таких рішень, перш за все, є значне зниження витрат  на паливну складову.

Компанія «Імперія-Power» пропонує металеві паливозаправочні модулі підприємствам, організаціям  та приватним особам. Модуль комплектується обладнанням, яке дозволяє проводити  заправку  та вести  облік солярки, бензину.

Ми можемо допомогти Вам організувати паливозаправочний пункт, налагодити постачання Вашого підприємства будь-яким видом нафтопродуктів, організувати отримання палива за допомогою паливних карт тощо.
Якщо Вам необхідний резервний або оперативний запас палива об’ємом від 3 000 до 100 000 літрів, різні види контролю за зберіганням та відпуском,  ми готові запропонувати Вам нові, інноваційні, яскраві  ідеї та рішення!

Переваги Міні заправки (міні АЗС)

  • Для установки не потрібна велика територія
  • Паливозаправні модулі можна перевозити між об’єктами, майданчиками, ставити в безпосередній близькості від оброблюваного поля, що дуже зручно для агропідприємств
  • Якщо потрібно, заправний комплекс можна зробити автоматичним, щоб заправка паливом проводилася без участі оператора
  • Власні заправні потужності на території сільськогосподарського підприємства дозволять з великою точністю контролювати витрату палива

Наша компанія готова здійснити поставку металевих заправних модулів в будь-який регіон України. Фахівці «Імперія-Power» встановлять і налагодять обладнання, проведуть інструктаж. Також ми проводимо експлуатаційне обслуговування та ремонт даного обладнання.