Компанія «Імперія-Агро» поставляє сільгосптоваровиробникам весь спектр сільськогосподарської техніки, починаючи з ґрунтообробної та посівної техніки (сівалки і передпосівні агрегати), закінчуючи зернозбиральними комбайнами імпортного та українського виробництва.

Наша компанія цінує кожного споживача, з будь-якою структурою агробізнесу, від фермерських господарств з мінімальними посівними площами до найбільших агрохолдингів!

Італійська компанія Caffini представляє Striker, інноваційний самохідний обприскувач останнього покоління для обробки великих площ. Відмінне розподіл ваги між двома осями, потужні тягові елементи від Bosch Rexroth, комфортна кабіна, надійні штанги роблять Striker маневреним, практичним обприскувачем для забезпечення великої продуктивності в повсякденній роботі.

More Detail

Наш магазин є ексклюзивним з продажу насіння ТМ «Best Corn», що гарантує найнижчу ціну від виробника

More Detail

Наш магазин є ексклюзивним з продажу насіння ТМ «Best Corn», що гарантує найнижчу ціну від виробника

More Detail

Наша продукція вітчизняного виробництва. Ціни українські - якість європейська. Ми гарантуємо високу врожайність нашого насіння

 • Протруювачі насіння

  Протруювач застосовується для передпосівного обробітку насіння зернових культур водними розчинами або суспензіями фунгіцидів.

  Детальніше

 • Жатки

  Жатки John Greaves — технічно просте і працездатне конструктивне рішення для сучасного великого та малого агробізнесу. Широкозахватні агрегати, що спеціалізується на збиранні врожаю кукурудзи та соняшнику. Підключаються до всіх моделей комбайнів, українського та іноземного виробництва. Характеризується високою продуктивністю та енергоефективністю.
  Жатки John Greaves — прості в обслуговуванні, експлуатації та ремонті. Оснащені ефективними робочими органами, що забезпечують точний, ненаголошений зріз зібраного матеріалу.

  Детальніше

 • Сівалки

  Сівалки призначені для висівання насіння різних культур з одночасним внесенням в грунт мінеральних добрив.

  Детальніше

 • Зернометачі

  Зернометачі призначені для вантажно-розвантажувальних робіт на відкритих токах і зерноскладах. Зернометач може перекидати зерно на відстань від 12 до 30 метрів і забезпечує висоту складання до 8 метрів.

  Детальніше

 • Лущильники

  Лущильники ЛДФП — використовуються для лущення стерні, передпосівної обробки ґрунту під зернові, технічні та кормові культури, підготовки ґрунту під посів озимих по зайнятому пару. Забезпечують загортання і подрібнення рослинних залишків попередніх культур і бур’янів, а також можуть використовуватися для поліпшення лугів і пасовищ.

  Детальніше

 • Плуги

  Оборотний плуг відрізняється від простого плуга спеціальною конструкцією, яка складається з двох рядів корпусів: праві і ліві, і завдяки ексклюзивним опціям які не зустрічаються на простих плугах. Завдяки функції реверс, в момент завершення борозни, за допомогою гідросистеми, плуг перевертається на 180° і починає нову борозну за попереднім слідом.

  Детальніше