Цариця полів

Українці варті кращого. Обирати вітчизняного виробника – це вкладати у розбудову держави. Наразі головним принципом має стати «свій до свого по своє».

Новий час потребує нових продуктів. Зміни, безперечно, відображаються і на аграрній сфері, одній з провідних галузей України. В умовах стрімких перетворень господар має адаптуватися та обирати певні стратегії для отримання оптимального результату. Вибір сільськогосподарської культури для вирощування є чи не найважливішим чинником.

Кукурудза – одна із високорентабельних світових культур, що в структурі посівних площ посідає вагоме місце. Виробництво зерна кукурудзи інтенсивно розвивається, що в свою чергу створює попит та потребу в якісному та доступному по ціні насінні. Україна посідає третє місце в світі за об`ємами виробництва кукурудзи.

Компанія «Імперія-Агро» уже кілька років займається виведенням нових українських гібридів кукурудзи, тому що це вкрай важливо для розвитку вітчизняного ринку. Проте зупинятися на досягнутому – ознака слабкості. Здавати сильні позиції на вітчизняному ринку «Імперія-Агро» не збирається. Ми дбаємо про свого клієнта і постійно вдосконалюємо свої продукти, враховуючи зворотній зв’язок від покупців та інноваційні тенденції світового ринку. Умови вирощування (особливості клімату та якість ґрунтів) не є сталою величиною і потребують виведення нових гібридів. «Імперія-Агро» займається  відродженням колишньої слави кукурудзи української селекції. І як результат: компанія «Імперія-Агро» може пишатися чотирма новими гібридами кукурудзи вітчизняної селекції і новою торговою маркою «U-GRAIN»!

Як відомо, українські гібриди – надзвичайно посухо- і жаростійкі. Друга особливість вітчизняного насіння – це високий потенціал врожайності. Властивість, яка потребувала додаткових досліджень і удосконалення, — це вологовіддача. На державному рівні ця проблема не отримувала вирішення досить довгий час. Але, завдяки значному підвищенню попиту на гібриди вітчизняного виробництва із швидкою вологовіддачею, ситуація все ж змінилася. Науковці вітчизняних селекційних установ отримали фінансову підтримку і замовлення на виведення покращених гібридів кукурудзи.

З 2017 року чекайте лінійку високоякісних гібридів кукурудзи вітчизняної селекції від нової ТМ «U-GRAIN». Гібриди цієї торгової марки за якістю не поступаються аналогічним продуктам зарубіжної селекції. Вирощують насіннєвий матеріал на полях із дотриманням високих стандартів насінництва в спеціалізованих господарствах системи НААН України. Післязбиральну доробку насіння проходить на сучасних заводах, оснащених високотехнологічним обладнанням. Для зберігання продукції використовують сертифіковані склади. Споживачеві гарантована висока якість посівного матеріалу за доступними цінами, яка відповідає європейським стандартам.

Найсуттєвіша перевага насіння ТМ «U-GRAIN» –  це доступна цінова політика. Оскільки це вітчизняне виробництво, собівартість не перевантажена додатковими затратами на логістику, мито та ін. Як відомо,  різниця у вартості між гібридами вітчизняної та зарубіжної кукурудзи є суттєвою. Плюс – сервіс, який лишається незмінно на високому рівні для кожного нашого клієнта: підбір гібридів, технології, супровід та консультації.

«Імперія-Агро» вважає, що вітчизняне насіння відповідає світовому стандарту якості і, безперечно, гідне українського господаря.

Що ж таке патріотизм? Патріотизм – це купувати продукцію вітчизняного виробництва, адже це вклад у розвиток власної держави.

2016 рік

Посіяно в Україні (тис. га)
Української селекції (тис. га)
Гібриди від компанії Імперія-Агро

Така популярність в українського фермера викликана:

Економіка

Складна економічна ситуація в Україні – ціна кукурудзи вітчизняного виробника вигідно відрізняється від іноземних аналогів.

Безпечність

More Detail

Гіркий досвід фермера під час придбання фальсифікованого насіннєвого матеріалу також лягає на ваги при виборі постачальника - вся продукція компанії «Імперія-Агро» сертифікована. Купувати у виробника завжди безпечніше.

Клімат

More Detail

Гібриди української селекції краще адаптована до наших кліматичних умови, що призводить до відмінних результатів при збиранні врожаю.

Для сучасного виробника сільськогосподарської продукції просто купити насіння кукурудзи вже недостатньо. Та й саме виробництво кукурудзи не обмежується купівлею-продажем. Щоб отримати максимально високий урожай, необхідно враховувати і впроваджувати нові технології. Тому клієнти компанії «Імперія-Агро» разом з посівними одиницями отримують повний сервіс супроводу агрономами-консультантами, які володіють знаннями сучасного виробництва і допомагають фермерам на будь-якому етапі сезону. Від виявлення виникаючої проблеми до її вирішення. Кожен клієнт може скористатися послугами наших професійних консультантів.

Супутній сервіс U-GRAIN™

Підбір гібридів

Наша країна має декілька кліматичних зон з різними умовами и кількостью опадів. Враховуючи це, дуже важливо підібрати саме той гібрид, який зможе розкрити свій потенціал в тій кліматичній зоні, де він буде вирощуватись. Фахівці нашої ТМ досконально знають усі особливості наших гібридів та зможуть надати Вам професійні поради що до підбору гібридів саме для Вашої кліматичної зони

Вибір технології

Важливу роль у отриманні гарних врожаїв по кукурудзі відіграє підбір правильної технології вирощування. Наші фахівці допоможуть Вам підібрати оптимальну технологію вирощування враховуючи всі чинники (погодно-кліматичні умови, стан грунтів, рівень агротехники та ін.), нададуть професійні рекомендації що до обробки грунту, сроків та густоти посіву, норми внесення добрив, позакорневого живлення, залежно від видового складу сорняків та фітосанітаргого стану допоможуть підібрати ЗЗР

Особиста участь

Фахівці нашої ТМ присутні на полях наших клієнтів від моменту посіву до збирання. Готові допомогти та надати Вам професійні поради 24 години у добу та 7 днів у неділю

ДН-Дніпро

ДН ДНІПРО НАСІННЯ КУКУРУДЗИ

Переваги:
Ремонтантний
Висока стійкість до вилягання
Стабільна висока врожайність
Інтенсивна вологовіддача
Висока екологічна стабільність та пластичність
Протруєно Вітавакс + Актив Харвест насіння зі стимулятором росту

ДН-Деметра

ДН ДЕМЕТРА НАСІННЯ КУКУРУДЗИ

Переваги:
Висока стійкість до вилягання
Стабільна висока врожайність
Висока жаростійкість та посухостійкість
Протруєно Вітавакс + Актив Харвест насіння зі стимулятором росту

ДН-Хортиця

ДН ХОРТИЦЯ НАСІННЯ КУКУРУДЗИ

Переваги:
Висока холодостійкість
Зерно інтенсивно втрачає вологу при дозріванні
Простий модифікований середньоранній гібрид (ФАО 240)
Занесений до Реєстру сортів з 2016 р.
Зернового напрямку використання.

ДН-Аквозор

ДН АКВОЗОР НАСІННЯ КУКУРУДЗИ

Переваги:
Устойчив к кукурузному мотыльку
Высокая устойчивость к полеганию
Низкая уборочная влажность зерна

Якісне вітчизняне насіння — складова економічної незалежності України

Кукурудза —  одна з найдавніших сільськогосподарських культур у світі.  Її історія, що почалася в Мексиці, налічує більше 7-8 тисяч років.

В наш час кукурудзу вирощують в 60 країнах північної та південної півкуль, займаючи посівну площу близько 80 мільйонів гектарів. Кукурудза стала світовою рослиною. Поширення кукурудзи в нових географічних районах викликало різкі зміни її біологічних та господарських властивостей. Ці зміни, які є пристосувальною реакцією кукурудзи на зміну умов життя, посприяли виникненню величезного різноманіття форм.

Виняткова здатність до мінливості дозволила кукурудзі пристосуватися до надзвичайно різноманітних умов існування. Завдяки своїй пластичності кукурудза виявилася здатною рости як у вологих тропіках, так і в посушливих напівпустелях, в районах з цілорічним безморозним періодом, та в районах, де цей період не перевищує 110 днів. Вона виявилася також здатною проростати в горах на висоті 3 000 метрів в умовах вкрай континентального погодного режиму. Пластичність кукурудзи є одним з найважливіших умов подальшого поширення цієї культури в нових районах.

Кукурудза порівняно невибаглива, має високу врожайність, і її використовують від основи стебла до верхівки. Зелена маса кукурудзи використовується на корм тваринам, кукурудзяні рильця затребувані в народній медицині, а самі качани — дуже потрібні в харчуванні людини. Із зерен кукурудзи отримують крохмаль і рослинну олію, глюкозу та спирт. З деяких сортів виготовляють пластмаси і папір, а амілоза, яку отримують із зерен кукурудзи, використовується для виготовлення кіноплівок, штучних тканин.

На сьогоднішній день Україна перебуває в трійці лідерів з експорту кукурудзи у світі. Виробництво зерна цієї культури в загальній структурі агровиробництва України стало одним із сегментів, що найінтенсивніше розвивається. Важливу роль в такому зростанні показників зіграли вітчизняні селекції посівного матеріалу. Вітчизняні гібриди, не поступаючись за врожайністю зарубіжним у сприятливі для розвитку кукурудзи роки, перевищують їх у стресових умовах, які все частіше проявляються у центральних і південних регіонах країни. Це вказує на близькість генетичної бази кукурудзи та кращу адаптованість вітчизняних гібридів до стресових умов.