«АГРО-2017» — головна аграрна подія початку літа

З 7 по 10 червня на території національного комплексу «Експоцентр України» проходила ХХІХ Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2017». Це одна з найбільших агропромислових виставок в Україні та Східній Європі, яка цього року зібрала більше 1200 учасників з 15 країн.

Вже традиційно на «АГРО-2017» були представлені сільгосптехніка, агрохімія, рослинництво, тварини та товари для тваринництва тощо. Крім того, в рамках виставки були представлені і обласні експозиції, в яких приймали участь місцеві адміністрації, дослідні установи, галузеві навчальні заклади, підприємства харчової промисловості.
Відкривив виставку Прем’єр-міністр України – Володимир Гройсман.

«Український АПК – це 40 % валютної виручки, що надходить в Україну. Кожен шостий працюючий в державі сьогодні зайнятий в АПК. В Україні близько 70% територій – це землі сільськогосподарського призначення» — підкреслив В.Гройсман під час відкриття «АГРО-2017».

Прем’єр-міністр пообіцяв галузі постійну підтримку, яка вже у 2018 році має зрости до 6,5 млрд., що на 1,5 млрд. більше ніж у нинішньому році.
Крім В. Гройсмана «АГРО-2017» також відвідали: заступник Міністра агрополітики з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева, заступник Міністра агрополітики Олена Ковальова, торговий аташе держави Ізраїль в Україні Елізабет Солов’йова а також перший секретар з питань продовольства та сільського господарства Посольства Німеччини Герман Інтеман та інші.
В рамках «АГРО-2017» були успішно проведені близько 50 семінарів, презентацій, конференцій, круглих столів та цілий ряд інформаційно-навчальних заходів, що дозволять малому та середньому бізнесу покращити свою конкурентоспроможність.
На «АГРО-2017» компанія «Імперія-Агро» представила вже відомі торгові марки позакореневих добрив «Актив-Harvest» та насіння «Best Corn», а також ознайомила відвідувачів з новими досягненнями та напрямками:
 «Імперія-Техно» — сільськогосподарська техніка;
«Імперія-Lab» — сучасна агролабораторія;
«Імперія-Power» — постачання нафтопродуктів та виробництво і постачання паливнозаправних модулів;
«Імперія-Кombio» — високоякісні, повнораціонні, збалансовані корми та білкові, мінерально-вітамінні добавки;
«Імперія-Energy» — альтернативна енергетика.
Площа експозиції становила близько 750 кв. м.