«АКТИВ-HARVEST»: стратегічна сесія

У будь-якої справи є дві сторони: практична та теоретична. А якщо справа стосується продажів, то без аналізу далеко не заїдеш. Кожна сторона має свої закони.

З 19 по 21 березня агрономи-консультанти «АКТИВ-HARVEST»™ (власної лінійки мікродобрив) проводили стратегічну сесію у центральному офісі компанії «Імперія-Агро» (м.Кропивницький). Метою зборів був скрупульозний аналіз діяльності менеджерів, агрономів-консультантів, всіх спеціалістів, які займаються промоушеном власної торгової марки «АКТИВ-HARVEST»™.

В умовах сучасного ринку вкрай важливо обрати дієві інструменти, які б допомогли у ефективному аналізі. Самоаналіз і правильно зроблені висновки спонукатимуть до удосконалення роботи. Костянтин Карпенко, агроном-консультант «АКТИВ-HARVEST»™, поділився своїм баченням технологічної складової продажів: особливості внесення препаратів, вибір технології, нюанси роботи з тими чи іншими господарствами.

Денис Лазарєв, агроном-консультант «АКТИВ-HARVEST»™, розкрив планування схеми продажів, попередній аналіз перед початком роботи – на конкретному прикладі Одеського регіону.

Практично було розглянуто питання ефективності роботи менеджерів, територіально доцільного розподілу навантаження між менеджерами, прогнози, кейси конкурентів та тренди ринку. Одна із ключових тем – інструменти впливу на клієнта: як продавати? які сторони продукту підкреслювати? на чому акцентувати увагу? на що у нових продуктах лінійки слід звернути увагу клієнта?

Живе обговорення і досвід – безцінні речі. Це атмосфера, яка народжує істину і надихає. У результаті напрацьовано:

  • інструментарій самостійного аналізу ефективності роботи із клієнтами;
  • рекомендації та методика роботи агрономів-консультантів у продажах з метою розвантаження менеджерів;
  • проаналізовано регіональні особливості, відповідно – і сортовий склад у цих регіонах, що є важливим чинником у виборі продуктів для продажу;
  • попередньо визначено експертів (технологів, лаборантів, науковців), яких будуть запрошувати для консультацій та навчання агрономів та менеджерів;
  • методи продажу продуктів «АКТИВ-HARVEST»™ у тих господарствах, що звикли користуватися іншими продуктами;
  • розробка єдиної теоретично-аргументної бази для всієї агрономічної служби (як для нових, так і для досвідчених працівників).

Розрахунок ефективності – початковий етап розробки проектних і планових рішень. Цей чинник виявляє рівень прогресивності діючої структури. Група спеціалістів «АКТИВ-HARVEST»™  налічує 12 агрономів-консультантів, які територіально розподілені за регіонами України. Це найбільш раціональний варіант структури: кожен агроном закріплений в середньому за 2 областями і може приділити увагу кожному клієнту та менеджеру.

Керівництво «Імперії-Агро» усвідомлює необхідність і підтримує подібні заходи. Аналіз і планування вдосконалюють управління. Другий важливий критерій – зворотній зв’язок: від клієнта, від менеджера або самого агронома.

Такі збори раз у півріччя проводять спеціалісти інших торгових марок компанії, таких як «НІР»™, «U-GRAIN»™  та «Імперія-Kombio»™. Компанія «Імперія-Агро», як і будь-яка інша компанія, яка прагне успіху, працює як єдиний налагоджений механізм. Колектив сильних спеціалістів, які чують одне одного, – непереборна сила.

Читати також:  «Імперія-Lab»™: агросервіс для сучасного фермера