Фахівці «Імперія-Агро» провели відкриті лекції для студентів

Ноябрь 23, 2016
1227 переглядів

Аграрний сектор має колосальне значення для економіки України, адже вона перш за все, є аграрною країною. Природні ресурси України сприятливі для розвитку сільського господарства і вона має всі шанси стати аграрною наддержавою! Для цього в нас є і родючі землі і вигідне географічне положення і розробки у сфері ІТ для більш ефективного ведення агробізнесу, а, головне, в нас є висококваліфіковані кадри, потреба в яких з кожним роком тільки зростає. Все більш затребуваною стає професія агронома. Багато ВНЗ в нашій країні готують фахівців, майбутніх спеціалістів для аграрного сектору, але, нажаль, не всі з них знаходять роботу за фахом, а деякі взагалі змінюють свій фах. За таких умов важливим є допомогти випускникам аграрних спеціальностей знайти себе в своїй професії, а головне віднайти впевненість в тому, що їх професія може приносити гарний дохід.
Саме тому Корпоративний університет «Імперія-Агро» розпочав співпрацю з ВНЗ нашої країни, що готують фахівців для аграрної галузі. З більшістю навчальними закладами вже було укладено меморандум про співпрацю. На сьогодні, в рамках цієї співпраці, провідні фахівці «Імперія-Агро» вже провели декілька лекцій для студентів, на яких розповідали про важливість професії агронома в наш час і перспективи в аграрному бізнесі, крім того розповіли студентам про компанію «Імперія-Агро», про торгові марки мікродобрив «Актив-Харвест» та гібридів кукурудзи української селекції «Best Corn», а також про агролабораторію «Церера-Компані». Вже пройшли лекції у Національному університеті біоресурсів і природокористування України, Полтавській державній аграрній академії, Центральноукраїнському національному технічному університеті та в Харківському національному аграрному університеті ім. В.В. Докучаєва.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22 Листопада чергові лекції пройшли і для студентів Уманського національного університету садівництва та Вінницьго національного аграрного університету.

 

 

 

 

 

 

В планах провести подібні лекції також і в Миколаївському національному аграрному університеті.