Підсумки тижня

Февраль 13, 2017
1509 переглядів

Тиждень 06-12 лютого 2017

Співробітники компанії «Імперії-Агро» постійно навчаються, щоб бути кориснішими для своїх клієнтів, та постійно проводять семінари, зустрічі та конференції, щоб бути ближчими для них. Так, на минулому тижні відбулась низка подій, про які хочеться окремо розповісти у невеликому огляді.

8 лютого у селі Плодородне, Михайлівського району Запорізької обл. Інформаційно-консультаційним сервісним центром компанії «Імперія-Агро» в рамках співпраці з «Українським проектом бізнес розвитку плодоовочівництва», був проведений семінар на тему «Застосування мікродобрив ТМ «Актив-Харвест» на плодових та овочевих культурах». Фермери Михайлівського та Токмацького району були дуже вдячні за навчання та увагу.

9 лютого начальник відділу обслуговування малого бізнесу компанії «Імперія-Агро» М.Подгорний та агроном-консультант К. Карпенко взяли участь у конференції «Сучасне тепличне господарство 2017», організованої компанією «Інфоіндустрія», що відбулася у м.Енергодар Зопорізької обл. На конференції було представлено Інформаційно-консультаційний сервісний центр компанії «Імперія-Агро»та мікродобрива ТМ «Актив-Харвест». Крім того, цікавилися присутні і гібридами кукурудзи ТМ «Best Corn». В цілому захід пройшов дуже плідно, інформаційно та дружелюбно.

10 лютого у м. Миколаїв Інформаційно-консультаційний сервісний центр спільно з представниками ТМ «Професійне насіння» та ТМ «Актив-Харвест» провели семінар з плодоовочівництва. Ю.Підлужний (ТМ «Професійне насіння») представив топові позиції по насінню овочевих культур корейської фірми Nongwoo Bio і United Genetics, а агроном-консультант ТМ «Актив-Харвест» — О.Лагно розповів про технологію підживлення овочевих культур. Ми отримали масу позитивних відгуків про те, що було багато корисної інформації по живленню рослин та підбору насіння овочевих культур.

Крім того, 8-10 лютого у м. Харків пройшла чергова сесія Корпоративного університету компанії «Імперії-Агро» для Харківського, Полтавського, Донецького та Чернігівсько-Сумського представництв.