Світ інвестицій любить перспективних

Февраль 21, 2018
1078 переглядів

У всьому світі найгостріша конкуренція  не на ринку нафти чи інших ресурсів, а саме на грошовомуринку іноземних інвестицій. Світ інвестицій — складний світ, жити в якому зовсім нелегко. Перед тим як інвестувати в компанію, треба провести повноцінний аналіз її діяльності. Чим займається компанія, що вона випускає, чи прибуткова її діяльність, хто управляє компанією — ось лише частина питань, на які необхідно відповісти інвестору. Тільки тоді інвестор приймає зважене рішення. Успішне інвестування — велика і нудна робота, яка вимагає підготовки і терпіння. Саме таку роботу провів фонд «Orbis Asset Management» (USA)
Дослідження альтернативних фондів говорять самі за себе і використовують можливості поточних тенденцій на ринку кредитування України.
Такі можливості обговорили Вінсент Ордоннью, виконавчий директор «Orbis Asset Management», і Юрій Олексійович Оцабрик, генеральний директор  групи компаній «Імперія-Агро».

В результаті було досягнуто попередньої  домовленості про інвестування в групу компаній «Імперія-Агро» понад 30 мільйонів доларів США. Кошти будуть направлені на розширення пакету кредитування сільськогосподарських підприємств, клієнтів «Імперія-Агро» в Україні. Досягнуті домовленості наберуть чинності після отримання усіх необхідних корпоративних та державних погоджень та підписання остаточних транзакційних договорів.

«Ми чекаємо з нетерпінням на початок співпраці з «Орбіс Ессет Менеджмент». В сучасних  умовах українського ринку наявність фінансування для фермерів є вирішальною, особливо на фоні низької доступності та подорожчання вартості банківського кредитування, а також в умовах дефіциту коштів у сільгоспвиробників внаслідок низьких врожаїв попереднього року. У наступні роки ми разом з «Орбіс Ессет Менеджмент»  маємо наміри створити національного лідера у сфері кредитування та фінансових сервісів для малого та середнього фермера в Україні,» —  прокоментував Юрій Оцабрик, засновник та генеральний директор компанії  «Імперія-Агро».

Про компанію «Імперія-Агро»: Національний лідер, що забезпечує повний цикл послуг, товарів та технологій для сільськогосподарського виробництва малих та середніх фермерів України.

«Ми вважаємо, що Україна сьогодні є найпривабливішим ринком для інвестицій у секторі сільського господарства та спробуємо капіталізувати унікальну експертизу та досвід «Імперії-Агро» як платформу з фокусом на потреби невеликих фермерських господарств в Україні,» —  відзначив Vincent Ordonneau,, виконавчий директор «Орбіс Ессет Менеджмент».

Про «Орбіс Ессет Менеджмент»: «Орбіс Ессет Менеджмент» —  це компанія, що швидко розвивається і  пропонує альтернативні рішення у сфері управління активами, прагнучи надати своїм інвесторам високий поточний дохід із привабливим поєднанням ризику та прибутку. «Орбіс Ессет Менеджмент» активно займається короткостроковим кредитуванням у сфері нерухомості, правами на нерухоме майно, лізингом авіаційних двигунів, квотами на вуглецеві викиди, венчурним капіталом, корпоративним фінансуванням та криптовалютами. «Орбіс» має штаб-квартиру в Сан-Франциско та офіси в Нью-Йорку, Парижі та Гонконгу. Дізнайтеся більше на www.orbis-am.com.

Інвестиції відтворюють майбутнє економіки