Співробітники HR-відділу компанії «Імперія-Агро» побували в гостях у НВФ «Урожай»

Апрель 13, 2017
1578 переглядів

Не секрет, що  кожна солідна компанія чималу роль в своїй діяльності приділяє формуванню професійної команди, адже саме від кваліфікації, ефективної взаємодії та мотивації персоналу залежить її успіх в реалізації своєї мети.

На сьогоднішній день головними завданнями HR-відділу є: підбір персоналу, моніторинг ринку праці, дослідження морально-психологічного клімату в колективі, організація та проведення корпоративних заходів, організація навчання співробітників та багато іншого.

Нині аграрна галузь України стрімко розвивається, що вимагає якісно нових підходів до роботи HR-відділів. Функції департаментів управління персоналом в агросекторі постійно змінюються та розширюється. Одним із головних методів розширення знань є обмін досвідом.

7 квітня HRкоманда компанії «Імперія-Агро» в рамках профі-туру, організованого Консалтинговим агентством «Персонал», завітала до офісу ТОВ НВФ «Урожай», що знаходиться у м. Черкаси. Це була чудова нагода  обмінятися досвідом управління персоналом.

ТОВ «Науково-виробнича фірма «Урожай» — лідер  сільського господарства України в галузі рослинництва, яка з 2006 року  входе до групи підприємств вертикально-інтегрованого бізнесу «ПАТ «Миронівський хлібопродукт» (МХП).

Основним завданням ТОВ НВФ «Урожай» є вирощування зернових культур, які у подальшому використовуються для виробництва комбікормів.  Одним з останніх досягнень НВФ «Урожай» є лідерська позиція в межах МХП та України  з урожайності основних культур (кукурудза, соняшник, пшениця, ріпак). Наприкінці 2011 року Міністерство АПК України присвоїло «Урожаю» звання «Абсолютний лідер з урожайності кукурудзи в Україні» (128,7 ц/га на площі 37,7 тис.га). А в 2012 році — звання «Абсолютний лідер з урожайності соняшнику в Україні» (37,2 ц/га на площі 8,4 тис.га).

Безумовно це є результатом роботи команди найдосвідченіших спеціалістів, які постійно підвищують кваліфікацію як в Україні, так і за кордоном. Крім того, колектив НВФ «Урожай» постійно оновлюється молодими спеціалістами.

Зустріч виявилась дуже цікавою та насиченою. НR-команда компанії «Імперія-Агро» поділилася своїми методами відбору персоналу, розповіли про корпоративну культуру в компанії, про свої методи адаптації нових співробітників, про Корпоративний університет, як власну форму навчання персоналу. А колеги з НВФ «Урожай» поділилися  досвідом глобального системного управління персоналом в 20-тисячній компанії, а також розповіли про свій досвід оцінки та розвитку персоналу.

Загалом подія була організована на високому рівні,за що висловлюємо подяку КА «Персонал».  Всі учасники отримали дуже багато цікавої та корисної інформації.  Сподіваємось  на подальшу співпрацю.