«Імперія-Агро»: соціальна відповідальність бізнесу

Март 28, 2018
1118 переглядів

Група компаній «Імперія-Агро»  дотримується  принципу соціальної відповідальності. У нашому розумінні соціальна відповідальність бізнесу — це, перш за все, відповідальне ставлення до своїх продуктів, послуг, до споживачів, працівників та партнерів. Під поняттям «активна соціальна позиція» компанії ми розуміємо гармонійне співіснування, взаємодія та постійний діалог із суспільством, участь у вирішенні найгостріших соціальних проблем.

Підтримка малого бізнесу – серйозне завдання, яке готова вирішувати компанія «Імперія-Агро». Ми бачимо перспективу у розвитку цього сегменту агросфери України.

Дрібний фермер може зайняти ту нішу, яку в силу особливостей ведення масштабного господарювання не зможуть агрохолдинги.  Фермер здатний робити ювелірну роботу, те, що неможливо ні в якому вертикально інтегрованому агрохолдингу. Дрібний та середній бізнес – це ручна праця, особистий контроль, частіше всього – сімейний бізнес. Простіше кажучи, власник своїми руками підв’язує кожен кущик, обрізає кожне дерево, тобто в курсі кожного нюансу свого бізнесу. Фермер може максимально розкрити та реалізувати потенціал земельної ділянки, рослини, тварини. Саме тому малий бізнес може створювати унікальний продукт.

Більшість фермерських господарств малого бізнесу займаються рослинництвом. Насамперед – вирощуванням культур, які в наших умовах приносять найбільший прибуток.

Овочівництво, як частина рослинництва, – гарна ініціатива для розвитку дрібного і середнього сільгоспвиробника. Споживач, як український, так і світовий, охочий не просто їсти з метою втамувати голод, а бажає їсти якісну, смачну і здорову їжу. В Україні споживання овочів зростає і, відповідно, зростає попит на продукти харчування з додатковою споживчою цінністю – органічні продукти, біопродукти, фермерські продукти, фітнеспродукти тощо. Наслідок для внутрішнього ринку є підвищення якості продуктів харчування і посилення конкуренції виробників.

Інформаційна підтримка малого бізнесу

Компанія «Імперія-Агро» приєдналася до «Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва» (UHBDP) під егідою Міністерства міжнародних справ Канади. В рамках спільної діяльності по Україні ми постійно проводимо різноманітні семінари, зустрічі, презентації та круглі столи. Це надзвичайно важливо для обміну достовірною інформацією між фермерами-початківцями, досвідченими колегами, вузькими спеціалістами та науковцями, а також – майданчик для вибору виробників насіннєвого матеріалу, ЗЗР та добрив.

Крім цього, «Імперія-Агро» відкрила довідковий контакт-центр, метою якого є надання достовірної інформації та консультацій всім, кому цікава та чи інша сфера сільського господарства, в тому числі і овочівництво.

 

Ресурсне забезпечення малого бізнесу

У групі компаній «Імперія-Агро» вже два роки як працює відділ з обслуговування малого бізнесу.

Насіння. «Імперія-Агро» стала партнером відомого в світі виробника гібридів насіння овочів «Lucky Seed».

Комбікорми та кормові добавки. Ексклюзивні повнораціонні збалансовані корми для тварин: концентрати (білково-мінерально-вітамінні добавки), премікси, захищений протеїн та замінник цільного молока для вітчизняного фермера презентує «Імперія-Kombio».

ЗЗР та добрива. Компанія пропонує власну лінійку мікродобрив для позакореневого підживлення «АКТИВ-HARVEST»™, і вже понад 10 років є ексклюзивним дистриб`ютором світових брендів ЗЗР.

Спеціально для цього клієнтського сегменту ми розвиваємо роздрібну систему продажів: є можливість придбання дрібних партій продукції. Враховуючи потреби малого бізнесу, було розроблено дрібне фасування.

Техніка. Досягнуто домовленостей із провідними італійськими виробниками дрібної техніки для саду та городу, і незабаром наші клієнти зможуть повною мірою оцінити європейську якість за адекватною ціною.

Бухгалтерський консалтинг. Бухгалтерія – справа відповідальна і надзвичайно складна. Відділ компанії «Імперія-Consulting» надає повний спектр бухгалтерських послуг для власників фермерських господарств, пропонуючи декілька пакетів послуг для чіткого впорядкування бухгалтерської документації, грамотного оформлення звітності та аудиту фермерського господарства.

Фінансове забезпечення. Фінансова служба компанії пропонує для своїх клієнтів спеціальні умови кредитування у банках-партнерах «Імперії-Агро».

Для компанії «Імперія-Агро» глибинною суттю впровадження принципу соціальної відповідальності є, передусім, створення кола довіри «малий бізнес – суспільство – держава». Маємо надію на те, що інші представники агросфери України теж усвідомлюють, що малий бізнес повинен мати гарантії та впевненість у майбутньому. Панове господарі, Ви завжди можете розраховувати на «Імперію-Агро», адже ми з Вами – однодумці.