«Імперія-Агро» запрошує на «Зернові технології-2018»

Февраль 13, 2018
1475 переглядів

Компанія «Імперія-Агро» щороку є постійним учасником наймасштабнішої агровиставки України «Зернові технології», а також виставок у рамках «Зернових технологій-2018» «Фрукти. Овочі. Логістика» та «Agro Animal Show». Цього року виставкова зона «Імперії-Агро» буде розміщена на площі 252 м2. Запрошуємо своїх Клієнтів та Друзів відвідати нашу експозицію на «Зернових технологіях-2018», де буде представлено 15 напрямків діяльності компанії:

 

• Власну лінійку мікродобрив «АКТИВ–HARVEST»™: три продукти з яких стали новинками 2018 року!; водорозчинні добрива «АКТИВ–HARVEST DRY»; гранульовані мікродобрива «Tervalis» іспанського виробництва, одне з яких — ексклюзивний продукт — комплексне стартове мікрогранульоване добриво «Agristart Force» та 20 вже знаних в Україні продуктів цієї лінійки. Деякі продукти «АКТИВ–HARVEST»™ мають сертифікат «Органік Стандарт» і можуть використовуватися у органічному землеробстві.
«НІР»™ пропонує українському агровиробнику високоякісні та безпечні для людини і довкілля засоби захисту рослин. Каталог продуктів «НІР»™ включає набір пестицидів необхідних для повного захисту основних сільськогосподарських культур. Препарати цієї лінії гарантують аграрію надійний захист від широкого спектру шкодочинних організмів. «НІР»™ – надійна лінія захисту.
Власну лінію «U-GRAIN»™ – інноваційні гібриди кукурудзи вітчизняної селекції, з ґарантовано високою посухо- і жаростійкістю, підвищеним потенціалом врожайності та низькою збиральною вологістю. Посівний матеріал вирощують з дотриманням європейських стандартів, а от ціни за високу якість цілком доступні.
• Ексклюзивні повнораціонні збалансовані корми для тварин: концентрати (білково-мінерально-вітамінні добавки), премікси, захищений протеїн та замінник цільного молока від «Імперія-Kombio»™.
• «Імперія-Техно»™, забезпечуючи потреби сільгоспвиробників у якісній і надійній сучасній техніці для ефективного господарювання, представить на виставці техніку італійської компанії із майже 100-річним досвідом роботи — «CAFFINI» — вперше в Україні. «Імперія-Агро» — єдиний офіційний дилер «CAFFINI» на українському ринку. Гостям нашого павільйону будуть також цікаві пропозиції турецького виробництва «HMS» та вітчизняних виробників.

Альтернативна енергетика «Імперія-Еnergy»™: «Імперія–Агро», як член Світової біоенергетичної асоціації, презентує для українського споживача сонячні батареї, вітрові електростанції та геліосистеми.
• На виставці «Зернові технології-2018» буде представлено паливозаправний модуль від «Імперії-Power»™, яка повністю забезпечує споживача нафтопродуктами, паливно-мастильними матеріалами та необхідним для зберігання цих продуктів обладнанням (міні-АЗС, модулі для нафтопродуктів).
«Імперія-Lab»™ – це професійний лабораторний сервіс для фермера, оснащений надсучасним обладнанням і сертифікований за стандартами ISO. Спеціалісти «Імперія-Lab»™ можуть надати повний спектр лабораторних послуг: аналізи ґрунту (в т.ч. аналіз на нематоди, щільність ґрунту, вміст поживних елементів), листова діагностика, фітопатологічна експертиза ґрунту, фітопатологічна експертиза рослини, насіння (перевірка при закупівлі, перевірка після зберігання), добрив, комбікормів, зерна (ГМО, мікотоксини, якість) та іншої сільгосппродукції. У відділі «Імперія-Lab»™ працює агрономічна служба, яка може відповісти при потребі на всі запитання клієнтів: у телефонному режимі чи-то принагідно виїхавши на локації клієнта.
«Імперія-Consulting»: бухгалтерський консалтинг, інформаційно-консультативний бухгалтерський супровід для будь-якого клієнта та нова послуга «Аудит», яка передбачає перевірку діяльності підприємства, яку проводить сертифікований аудитор, з наданням звіту для керівника про стан підприємства.
• Новостворений напрямок «Спільне вирощування» презентує програми зі спільного вирощування для власників фермерських господарств та спеціальні умови кредитування для клієнтів «Імперії-Агро».
• Новий напрямок «Овочівництво» тільки-но розпочав свою роботу. Керівник цього напрямку зможе проконсультувати кожного бажаючого з цієї теми і ознайомить із асортиментом насіння овочів.
Експозона компанії «Імперія-Агро» традиційно представить: відділ технологічного супроводу; інформаційно-консультаційні центри для клієнтів; агрономічна служба та напрямки засобів захисту рослин, насіння та добрив.
А 23 лютого представники HR-відділу «Імперії-Агро» братимуть участь у ІV Дні молодого спеціаліста «Твій професійний старт» та у роботі Школи працевлаштування і Ярмарці вакансій. Можливо, це твій шанс на початок успішної кар’єри?
Тож запрошуємо на виставку «Зернові технології-2018», яка буде проходити у м.Київ з 21 по 23 лютого у Міжнародному виставковому центрі, де Ви зможете зустрітися і познайомитися з усіма керівниками напрямків групи компаній «Імперія-Агро». У приємній невимушеній атмосфері ми обговоримо перспективи співпраці на 2018 рік, повідомимо Вам новини компанії та просто подаруємо незабутні враження від спілкування. У нас найкращі спеціалісти та найсмачніша кава!

  До зустрічі!