КОМПАНІЮ ТВОРЯТЬ ЛЮДИ. НОТАТКИ МАРКЕТОЛОГА

Февраль 12, 2016
895 переглядів

В рамках навчальної практики 6 лютого 2016 року відбулась зустріч студентів напряму підготовки «Маркетинг» з регіональним директором компанії «Імперія-Агро» Міщенко Іриной Борисівной.
Компанія «Імперія-Агро» була створена в 2007 році і на сьогоднішній день є успішною як в Україні, так і за її межами. Команда з двохсот робітників працює у сфері розробки та реалізації насіння, мікродобрив та засобів для захисту рослин. Особливістю компанії з маркетингової точки зору є те, що вона повністю орієнована на клієнта, про що свідчать її цілі та місії. Конкурентною перевагою «Імперії-Агро» є висока якість. Якість сировини, обладнання, виробленого товару, обслуговування дозволяють компанії щороку рухатись вперед не дивлячись на зовнішньоекономічні фактори.
Іншою особливістю виступає корпоративна єдність. Колектив підприємства, в незалежності від регіональної приналежності, живе однією дружньою родиною, про що розповіла Ірина Борисівна. Жінка наголосила, що запорукою успіху для кожного спеціаліста є працьовитість, відкритість та вміння спілкуватись із людьми. Ірина Борисівна закінчила Харківський національний аграрний університет імені В. В. Докучаєва за спеціальністю «Захист рослин». Наукова література з менеджменту, маркетингу та психології допомогла поєднати знання та надала можливість працювати одним з керівників могутньої компанії «Імперія-Агро». Цікава розповідь про власний шлях до успіху в аграрній сфері стала не лише прикладом для кожного студента, але й запалила вогник мрії в очах присутніх.

Бесіда з Іриною Борисівною виявилась відкритою та душевною, були знайдені відповіді на всі цікаві питання. Найголовнішими, що я винесла для себе стало те, що людина повинна знаходитись в процесі безперервного розвитку. Після бесіди робота у сфері сільського господарства стала для мене престижною та перспективною.

Отриманий досвід живого спілкування з впливовими людьми є необхідним для майбутніх спеціалістів, адже саме під час таких заходів формується мотивація студентів до навчання та цілі на майбутнє. Завдяки зустрічі з Іриною Борисівною кожен із присутніх зрозумів значення маркетингу в аграрній сфері, адже в свідомості залишився відбиток «Імперія – Агро» та на згадку блокнот з логотипом компанії.

 

 

tsatu.edu.ua