Ми всі є серцем «Імперії-Агро»

Октябрь 25, 2017
1143 переглядів

Група компаній «Імперія-Агро» (http://imperiya-agro.com/) – національний оператор концептуальних рішень агробізнесу уже понад  10 років на ринку. У мережі двадцять два регіональні представництва по Україні. «Імперія-Агро» — офіційний дистриб’ютор світових компаній-виробників високоякісного посівного матеріалу та засобів захисту рослин. За десять років успішної роботи «Імперія-Агро» розробила власне виробництво мікродобрив торгової марки «АктивHarvest». Компанія має бізнес-партнерів та працює з виробниками Австрії, Білорусії, Польщі, Молдови, Узбекістану, Китаю тощо.

«Нам уже десять років: це не так багато, але і немало», — відзначив генеральний директор групи компаній «Імперія-Агро» Юрій Оцабрик, вітаючи більше ніж 370 працівників та партнерів компанії із ювілеєм на урочистому вечорі 10 жовтня.

Безумовним свідченням успішності компанії є її успішний працівник. Якщо людина щаслива від тієї діяльності, якою займається, то обмежень у звершеннях практично не існує. Часто успішність у людей найбільше асоціюється із фінансовим становищем та кар’єрою. Проте не варто забувати, що тільки сама людина може визначити, що для неї є успіхом.

Компанія «Імперія-Агро» із 5 працівників виросла до 352, із одного представництва розширилась до 22. Отже, для досягнення таких висот має бути чітко сформований вольовий характер, характер компанії. Який же характер у «Імперії-Агро»?

«Імперія-Агро» – компанія дії: ми виконуємо завдання і досягаємо результатів. Ми не боїмося припуститися помилки, тому знаємо: краще рухатися вперед та при необхідності змінювати своїм методи. Ми не прагнемо до лідерства, а прагнемо, щоб лідерами з нашою допомогою ставали наші клієнти.

«Імперія-Агро» — відкрита компанія: ми завжди відкриті для нових ідей, нових способів мислення і постійно намагаємось випробувати на міцність власні переконання.

Вся інформація у компанії є загальнодоступною. Прозорість і демократичність – основні принципи внутрішньокорпоративної культури. У 2016 році для їх реалізації було введено єдину CRM-систему, завдяки якій всі новини, рішення і планування у цілодобовому доступі для кожного «імперівця», незалежно від його локації.

«Імперія-Агро» ставить перед собою цілі: щоденні цілі є не менш важливими, ніж далекоглядні. Адже, ставлячи виключно довгострокові цілі, можна втратити цілісне бачення. Ми не зациклюємося на минулому, а вчимося на помилках. Компанія використовує досвід як життєво важливий інструмент для майбутнього.

Група компаній «Імперія-Агро» уже традиційно входить у рейтинг  «Inc5000 Europe 2017». Це щорічний рейтинг американського агентства «The Inc», що моніторить європейські компанії, які найбільш стрімко розвиваються. Серед всіх компаній Європи ми на 2215-ому місці і на 24-ому місці серед усіх компаній України у різних сферах діяльності.
А у своєму аграрному сегменті «Імперія-Агро» отримала срібло (2 місце) в Україні. Компанії у рейтинзі змінюються: хтось приходить, хтось йде, і тільки «Імперія-Агро» стабільно показує високий результат і статус швидкозростаючої компанії Європи.

«Імперія-Агро» розвиває свої сильні сторони: кожен працівник чітко усвідомлює свої слабкі сторони і намагається перейняти навички та знання інших людей там, де їх не вистачає, що є дуже важливим. Ми розуміємо, що робити все самому неможливо, тому при необхідності звертаємося за допомогою до інших.

«Імперія-Агро» —  амбіційна компанія: ми прагнемо до лідерства і  маємо чітку оцінку власних сил та можливостей. Ми усвідомлюємо, що справа не тільки в довгих годинах роботи та у завершенні розпочатого. Амбіції – це причина руху вперед. Ми надзвичайно наполегливі і ніщо не зупинить нас.

 «Імперія-Агро» постійно вдосконалюється: у нас є бажання і прагнення поліпшити себе. Ми прагнемо змін та інновацій, щоб стати кращою версією себе. Ми ніколи не буваємо повністю задоволені результатом.

«Імперія-Агро» забезпечує повний виробничий цикл у аграрному секторі: продаж насіння, засобів захисту рослин, мікродобрив, сільськогосподарської техніки, мінеральних добрив, палива для сільгосптехніки, комбікормів, закупки та експорту сільськогосподарської продукцїі, а також надає агрономічні лабораторні послуги, бухгалтерський супровід для аграрних компаній.

«Імперія-Агро» любить і цінує своїх працівників: для того, щоб ефективно працювати і домагатися результату, треба ефективно відновлювати фізичні і психологічні ресурси працівників компанії. Компанія «Імперія-Агро» дбає і безмежно поважає своїх працівників. Десятиріччя компанії, так як і всі свята у «Імперії-Агро», було відзначено з розмахом: мальовничий куточок України – Карпати, запрошені зірки, весела розважальна програма і море позитиву. На таких подіях повністю скасовується будь-яка субординація: всі відпочивають (зрештою, як і працюють!) як одна велика дружна родина. Грамотний тімбілдинг – це міцний фундамент для успіху і створення доброзичливої, творчої атмосфери у колективі. Лише за таких умов людям легше дійти згоди, прийти до компромісу і визначити спільні горизонти.

Отже, панове, курс визначено, оберти набрано! Входимо у друге десятиріччя – повний вперед!