На розвиток АПК за три роки Уряд планує виділити 21 млрд. грн.

Июнь 14, 2017
864 переглядів

Уряд ухвалив так звану бюджетну резолюцію, тобто проект Основних напрямків бюджетної політики на 2018-2020 роки.

Про це  повідомляє урядовий портал

Дана резолюція розроблялася Мінфіном спільно з Урядом, експертами, профспілковими організаціями, Асоціацією міст України, а також міжнародними партнерами.

Слід відмітити, що вперше за всю історію бюджетування в Україні буде запропоновано середньострокове бюджетне планування.

Бюджетна резолюція є стратегічним документом, що визначає спрямування державних фінансів на пріоритетні реформи. Таким чином буде закладено план розвитку економіки України на перспективу і створена основа для проведення системних глибоких реформ.

Згідно з проектом на розвиток АПК за три роки Уряд планує виділити 21 млрд. грн. Зокрема, у 2018 році планується виділити 6 млрд. грн. , у 2019 році — 7 млрд. грн., а у 2020 — 8 млрд. грн.

Ці кошти планується виділити на надання бюджетних дотацій, технічне переоснащення с/г виробництва, здешевлення кредитів і страхових платежів, кредитування фермерських господарств та стимулювання розвитку тваринництва і садівництва.

Не оминули увагою і земельну реформу. На забезпечення проведення земельної реформи Уряд планує виділити близько 882 млн грн.

Кошти планується направити на проведення загальнонаціональної оцінки земель, переведення матеріалів державного фонду документації із землеустрою у електронний (цифровий) вигляд, підготовку до продажу земель сільськогосподарського призначення та адміністрування Державного земельного кадастру.