Навчаємось, щоб бути кращими!

Июль 17, 2017
1308 переглядів

«Хто володіє інформацією, той володіє світом» (Н.Ротшильд)

З кожним роком інформації стає все більше і, якщо правильно її використовувати, можна досягти великих успіхів. З успіхів кожного окремого працівника складається успіх всієї компанії. Вчасно отримана інформація підвищує професійний рівень кожного окремого працівника, його кваліфікацію.

В компанії «Імперія-Агро» велика увага приділяється підвищенню професійності своїх працівників. Саме тому у грудні 2015 року було створено Корпоративний університет. Було обрано викладацький склад і, крім того,  залучаються викладачі зі сторони. В компанії постійно проходять адаптаційні курси для нових співробітників, проводяться опитування працівників, семінари, різного роду тренінги. Два рази на рік проходять сесії Корпоративного університету,  в яких приймають участь фахівці з продажу усіх регіональних представництв компанії.

Цього року літня сесія Корпоративного університету проходила в чотири етапи з 26 червня по 14 липня. Головними питаннями цієї літньої сесії були:

  • особливості вирощування озимого ріпаку, підготовка до сівби, система захисту від шкодочинних організмів восени тощо;
  • агрохімічні дослідження. Чому? Коли? Для чого?
  • ознайомлення з новими торговими марками та напрямками діяльності компанії.

Першими розпочали навчання фахівці Кіровоградського, Уманського, Черкаського, Вінницького, Київського, Дніпропетровського представництв компанії. Проходив перший етап у м. Кропивницький.

 

 

 

 

 

Наступний етап пройшов у м. Миколаїв і зібрав представників Миколаївського, Запорізького, Херсонського та Одеського представництв.

     

 

 

 

 

Наступними учать у літній сесії Корпоративного університету взяли фахівці Донецького, Полтавського, Чернігівсько-Сумського та Харківського представництв. Проходив захід у м. Полтава.

 

 

 

 

 

 

Останній етап сесії пройшов у м. Тернопіль. В ньому взяли участь фахівці Подільського, Хмельницького,Волинського, Львівського, Тернопільського та Прикарпатського представництв компанії «Імперія-Агро».

     

 

 

 

 

Слід відмітити, що незалежно від того, де проходила сесія, атмосфера залишалася незмінною. Була максимальна співпраця слухачів сесії з викладачами, були активні дискусії та конструктивний діалог.

Компанія «Імперія-Агро» щиро вдячна представникам компаній Monsanto, Pionner, Avgust, Saatbau та BASF  за участь у навчанні своїх співробітників.