Нові ексклюзивні продукти торгової марки мікродобрив «Актив-Харвест»!

Февраль 9, 2017
2185 переглядів

Останнім часом для збільшення сільськогосподарської продукції поряд з основними добривами важливе місце відіграють мікродобрива, що містять мікроелементи. Відомо, що мікроелементи краще засвоюються листковим апаратом, ніж кореневою системою. Саме тому абсолютно доцільним є проведення підживлень мікроелементами «по-листу». Але тут існують свої «підводні камені». Не секрет, що  неточне дозування чи неправильний підбір  мікродобрив можуть звести їх ефективність практично до нуля. Саме тому у 2012 році спеціалістами компанії «Імперія-Агро» була розроблена лінійка мікродобрив ТМ «Актив-Харвест» зі спеціально підібраним складом та дозою під кожну сільськогосподарську культуру, що забезпечує отримання максимального ефекту від внесення.

Фахівці компанії постійно проводять консультації з клієнтами з метою виявлення їхніх потреб та проблем. Результатом такої плідної взаємодії є створення нових продуктів торгової марки «Актив-Харвест». Так у 2017 році  в лінійці ТМ «Актив-Харвест» з’явились два нові продукти – «Актив-Харвест Бор+Мо» та «Актив-Харвест-Кремній». Крім того, постійно слідкуючи за тенденціями на ринку, було прийнято рішення оптимізувати лінійку мікродобрив ТМ «Актив-Харвест», результатом чого стало створення універсального мікродобрива «Актив-Харвест Мікро», що замінить такі продукти як «Актив-Харвест Сад-Виноград» та «Актив-Харвест Овочі».

«Актив-Харвест Мікро» має універсальний склад, який відповідає потребам сільськогосподарських культур та плодово-ягідних рослин.

 

 

«Актив-Харвест Бор+Мо» — це високоефективний препарат для профілактики дефіциту та забезпечення рослин бором.  Бор є дуже важливим мікроелементом для рослин, який неможливо замінити іншими елементами живлення. Потребу в цьому мікроелементі рослини відчувають протягом усього вегетаційного періоду. Він необхідний для розвитку меристеми. Характерними ознаками нестачі бору є відмирання точки росту, пагонів та коренів, порушення утворення та розвитку репродуктивних органів, руйнування судинної тканини тощо. Нестача бору веде не тільки до зниження врожайності сільськогосподарських культур, а й до погіршення якості врожаю. Крім того відомо, що багато захворювань  культурних рослин обумовлені саме нестачею бору. Молібден також є дуже важливим елементом живлення для рослин. Він  відіграє важливу роль в забезпеченні рослин азотом, тому симптоми його нестачі можуть бути дещо схожими на симптоми нестачі азоту. Рослини починають повільно рости і мають блідо-зелені листки. Нестача молібдену призводить до утворення жовтих цяток чи плям на листковій пластині та крайового хлорозу чи опіків старих листків. У плодових  культур нестача молібдену перешкоджає утворенню пилку та призводить до зниження кількості плодів.  Особливо важливу роль відіграє молібден у живленні бобових культур, зокремо сої, оскільки він прискорює розвиток і стимулює діяльність бульбочкових бактерій, що обумовлює покращення азотного живлення, підвищує ефективність фосфорних та калійних добрив. При цьому поряд з ростом урожайності підвищується вміст білка. Приріст урожаю зерна сої від внесення молібдену становить 2-3 ц/га. Найвищого ефекту від внесення бору та молібдену можна досягти при їх спільному внесенні. Крім того, одночасне застосування бору та молібдену є і економічно вигідним.

«Актив-Харвест-Кремній» — це висококонцентроване комплексне добриво для листкового підживлення сільськогосподарських, городніх , садових та декоративних культур. Кремній є дуже важливим елементом живлення. Він зміцнює імунітет рослин, подовжує термін зберігання плодів, посилює міцність стеблестою у двосім’ядольних рослин та травостою у односім’ядольних. Крім того кремній укріплює стінки клітин, утворюючи додатковий бар’єр проти шкідників та хвороб. Проте найголовніше значення кремнію полягає у його унікальній здатності утримувати молекули води, тим самим охолоджуючи рослину у спеку. Одна молекула кремнію може утримати 146 молекул води і цим самим знизити температуру рослини на 2-3 оС навіть  через 30 днів після обробки.

Також новинкою цього сезону є покращений «Актив-Харвест рН Контроль», який стане більш концентрованим, що дозволить зменшити норму його використання.

«Актив-Харвест рН — Контроль»  — інноваційний продукт, що діє, зокрема, як підкислювач та буферізатор робочого розчину. Може використовуватися для корекції рН та пом’якшення води перед додаванням інших продуктів в резервуар обприскувача.