Підсумки жовтня

Ноябрь 1, 2017
672 переглядів

Жовтень у компанії «Імперія-Агро» не прожито даремно: є що згадати і чому порадіти. Спокій нам тільки сниться.

Осінь 2017 року ознаменувалась кількома знаковими подіями, головна серед яких – десятиріччя компанії. Масштабне святкування відбулося у мальовничому куточку України – Карпатах. На святковий захід окрім співробітників було запрошено  партнерів і друзів «Імперії-Агро». Весела розважальна програма, море позитиву і безліч привітань та подарунків. Цікаво, що на таких подіях, зазвичай, повністю скасовується будь-яка субординація: всі відпочивають (зрештою, як і працюють!) як одна велика дружна родина. Грамотний тімбілдинг – це міцний фундамент для успіху і створення доброзичливої, творчої атмосфери у колективі. Лише за таких умов людям легше дійти згоди, прийти до компромісу і визначити спільні горизонти.

Читати також: «Ми всі є серцем «Імперії-Агро»»

 

 

 

 

 

У жовтні агрономи консультанти «АКТИВ-HARVEST» відвідали завод-виробник (цієї торгової марки) науково-виробничого об’єднання «Квадрат» (м.Харків) з метою підвищення кваліфікації щодо процесів виробництва, особливостей технології виготовлення  та застосування хелатних мікродобрив. «Імперівців» було делеговано 12 чоловік, навчання тривало три дні. Протягом 3 днів було знайомлення із тонкощами виробництва, новими розробками, процесом створення та випробовування новостворених продуктів, а також теоретична частина. Дослідна частина, під час якої працівники хімічної лабораторії продемонстрували на практиці переваги  наших продуктів над іншими, більш концентрованими продуктами: продукти ТМ «АКТИВ-HARVEST» досягають ступеня розчинності 100%, решта зразків (інших виробників із заявленою більшою концентрацією) не розчинилися повністю. У рамках навчання відбулися зустрічі із керівництвом заводу, із працівниками хімічної лабораторії, екскурсія на виробництво, де можна було побачити всі складові речовини, зокрема, компоненти добрив, що забезпечують йому хелатну форму. У рамках двосторонніх зустрічей, що тривали протягом цих трьох днів всі отримали відповіді на запитання, які мали. НВО «Квадрат» повністю відкритий для відвідувачів і клієнтів, які є споживачами його продукції. Також фахівці НВО презентували свої інновації та розробки на ринку добрив, внесли пропозиції щодо наступних етапів співпраці.

 

 

 

 

 

 

Не припиняв свою роботу і  Корпоративний університет компанії. У осінній період було проведено заходи і заняття у Бобринецькому коледжі імені В.Порика БНАУ та Олександрійському коледжі БНАУ. Ця співпраця триває вже певний час, у рамках підписаного зовсім нещодавно меморандуму із Корпоративним університетом ГК «Імперії-Агро». Компанія «Імперія-Агро» задекларувала ще на початку свого створення і постійно дотримується принципу соціальної відповідальності бізнесу. Ми хочемо всіма можливими ресурсами змотивувати студента, показати йому на прикладі експертів Корпоративного університету, що агрономія – престижна, а компетентний агроном на разі може достойно заробляти своїм розумом.

Попереду насичений листопад.

Читати також: «Результативний вересень»