Підводимо підсумки першого місяця 2017 року.

Февраль 1, 2017
1454 переглядів

Ось і закінчився перший місяць нового 2017 року. Крім новорічних свят для компанії «Імперія-Агро» цей місяць був дуже насиченим на різноманітні події. Деякі серед цих подій хотілося б окремо відмітити.
18 січня було відкрито зимову сесію Корпоративного університету компанії. Першими навчання у новому році розпочали фахівці Кіровоградського, Дніпропетровського та Миколаївського представництв компанії.

 

 

 

 

 

 

Крім того, в рамках роботи Корпоративного університету 19-го січня до Центрального офісу компанії «Імперія-Агро» завітав технологічний експерт іспанської компанії «Tervalis-Fertcher» Альваро Марко, який провів навчальну конференцію для агрономів-консультантів ТМ «Актив-Harvest».

  

 

 

 

 

 

 

Також, 19 січня компанія «Імперія-Агро» отримала нагороду «Кращий бренд року.2016» Це особлива відзнака для компанії, діяльність якої не залишилась непомітною.

20 січня компанія «Імперія-Агро» в лиці керівника відділу Обслуговування малого бізнесу – М. Подгорного, підписала меморандум про співпрацю з «Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва» UHBDP.

 

 

 

 

 

 

24 –го січня у м. Вознесенськ, Миколаївської обл., відбулася зустріч з малими та середніми фермерами з питань вирощування кукурудзи ТМ «Best Corn» та овочевих культур. Ця подія була організована Радою Жінок Фермерів України спільно з Інформаційно-консультаційним сервісним центром компанії «Імперія-Агро» та Біозаводом. Компанію «Імперія-Агро» на зустрічі представляли: агроном-консультант ТМ «Актив-Harvest» — О.Лагно, продукт-менеджер ТМ«Best Corn» — І.Волощук та фахівець з продажу – В. Шестакова.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Також 24 січня 2017 року в компанії «Імперія-Агро» було започатковано нову корпоративну традицію – День Гостинності, яка має всі права стати визначною подією в культурному житті компанії.

 В Центральному офісі компанії вітали гостей з інших представництв компанії.