Пояснення щодо конфлікту з групою ТАС

Апрель 2, 2018
4624 переглядів

У зв’язку з деякими останніми збитковими угодами по поставці основних добрив та інших ринкових ситуацій компанія «Імперія-Агро» понесла значні збитки.  Я чітко усвідомлюю той факт, що найближчим часом вона може збанкрутувати. За 10 років роботи компанії «Імперія-Агро» головним принципом нашої діяльності був захист інтересів клієнтів. Саме тому, щоб виконати забов’язання «Імперії-Агро» перед клієнтами і не зірвати посівну, я звернувся до «ТАСКОМБАНКУ» з проханням відстрочити найближчі платежі, перші з яких мали відбутися 02.04.2018.

Керівництвом банку  було  запропоновано схему виходу з критичної ситуації, згідно якої не постраждали б ні клієнти, ні компанія. Запропонована схема вирішення ситуації передбачала наступне: банк стає співвласником  активів компанії «Імперія-Агро»  з метою їхнього збереження та захисту, реструктурує наш борг перед «ТАСКОМБАНКОМ» та допомагає в реструктуризації боргів перед  іншими банками. Компанія «Імперія-Агро», у свою чергу, реструктурує борг перед постачальниками, таким чином виконавши свої зобов`язання перед клієнтами.

Конфронтація з «ТАСКОМБАНКОМ» почалася після того, як я відмовився переписувати всі активи «Імперії-Агро» на їхню підставну  компанію під назвою «Творець», так як в документах, які мені подали на підпис, активи були знецінені і їх не вистачало для закриття заборгованості перед клієнтами. У відповідь я отримав аргумент про те, що головне захистити банк, адже саме їх фінансова установа рятує компанію «Імперія-Агро». Ця ситуація призвела б до того, що перед половиною наших клієнтів ми просто б не виконали взятих на себе зобов`язань.

Так як на той момент почалася інвентаризація складів «Імперії-Агро», то, для розуміння ситуації, я змушений був віддати розпорядження про  термінове відвантаження оплаченого наперед товару деяким клієнтам компанії, які в тому числі є клієнтами «ТАСКОМБАНКУ». У відповідь була  відмова. Усвідомлюючи, що даний банк діє  за схемою, коли ні клієнти, ні постачальники, ні компанія не отримають нічого, а «ТАСКОМБАНК» стане власником  активів компанії і товару наших клієнтів.  У результаті – згоди з боку «Імперії-Агро» керівництво банку не отримало. Одразу після цього почалося жорстке, безпідставне блокування  складів компанії.

Згідно нашого договору, якщо немає того товару, за який клієнт вніс передоплату, він  може забрати будь-який інший запропонований товар. Саме тому товар, що зараз лежить на наших складах, повністю належить фермерам, оскільки  вони його вже оплатили!