Представники компанії «Імперія-Агро» прийняли участь у Дні Поля, що пройшов в Новоукраїнському районі Кіровоградської обл.

Июль 27, 2017
1252 переглядів

25 липня 2017 року в Новоукраїнському районі на базі фермерського господарства «Омельяненко» пройшов День Поля, в якому окрім сільгоспвиробників взяли участь і представники компанії «Імперія-Агро».

 

 

Організатор заходу  ТОВ «Фертчем», що входить до групи «Терваліс».  Основною спеціалізацією ГК Терваліс є виробництво добрив. Компанія Fertinagro, що входить до складу групи «Терваліс», є виробником добрив номер один у Іспанії, а крім того має і міжнародні філії у Алжирі, Аргентині, Франції, Італії, Мексиці, Португалії, Сенегалі та Україні.  Компанія-виробник гарантує високу якість своїх продуктів, що виробляються на 15 заводах. Добрива групи компаній представлені в 48 країнах світу.  Крім того, компанія-виробник постійно проводить дослідження та інвестує у розробки нових добрив, здатних задовільнити усі потреби сільгоспвиробників.

На Дні Поля у фермерському господарстві присутнім було  представлено посіви кукурудзи та соняшнику, які підживлювалися різними добривами при посіві та в різні фази розвитку рослин.  Голова фермерського господарства С.Омельяненко зазначив, що в господарстві задоволені результатами збирання ранніх зернових культур, на яких застосовувалися добрива компанії «Терваліс».

 

Компанія «Імперія-Агро», яка є надійним партнером ГК «Терваліс» в Україні, пропонує виробникам сільськогосподарської продукції гранульовані добрива цього виробника: MultiPHOS, DuraSOP, Fuerza та  Agristart Force. Головною особливістю цих добрив є те, що вони  містять необхідні поживні речовинами рівно в тій кількості, яка необхідна для досягнення максимальної економічної ефективності.

  • MultiPHOS — це гранульоване фосфорне добриво з мікроелементами призначене для застосування на кислих грунтах рН від 3,5 до 7. Фосфор, що міститься в добриві, складається з трьох форм, що забезпечують його поступове вивільнення (пролонгована дія), а значить доступність рослині протягом певного періоду її росту і розвитку. Завдяки наявності кальцію досягається максимальний ефективний захист фосфору від з’язування з оксидами металів на кислих грунтах.
  • DuraSOP –це комплексне гранульоване добриво з мікроелементами на халатній основі. Кожен мікроелемент хелатується окремо, що підвищує його доступність рослині. Дане добриво можна використовувати як передпосівне або припосівне.
  • Fuerza —  комплексне добриво, що містить стимулятор росту. Добриво містить мікроелементи, амінокислоти та солі гумінових кислот. Кожна гранула має рівну кількість елементів живлення, що забезпечує рівномірність росту і розвитку рослин.
  • Agristart Force – це мікрогранульоване добриво, що призначене для ультра-локального внесення при сівбі разом з насінням в насіннєве ложе. Добриво має високу концентрацію водорозчинного фосфору. Особливості добрива: малі норми внесення при максимальній ефективності, два ступені захисту хімічний і фізичний, пролонгована дія азоту, захист фосфору від зв’язування, ультра локальне внесення разом із насіниною в посівне ложе, калій у сульфатній формі, що не містить хлору.

 

Якщо бажаєте купити добрива іспанського виробництва, або отримати консультацію, щодо їх застосування, звертайтесь до представників компанії «Імперія-Агро» у Вашому регіоні.

Гарних Вам врожаїв!