Результативний вересень

Октябрь 1, 2017
482 переглядів

Осінь насичена і продуктивна: гаряча пора збору врожаю і висновків сезону. Вересень для компанії «Імперія-Агро» пройшов під знаком нових здобутків.

У вересні цього року важливим досягненням для всіх працівників компанії стало отримання сертифікату-підтвердження «Органік Стандарт», відповідно до стандарту МАОС з органічного виробництва та переробки, що еквівалентний стандарту Європейського Союзу, на продукти «АКТИВ-HARVEST». Ми вбачаємо перспективу у використанні органіки, саме тому власна торгова марка хелатних мікродобрив «АКТИВ-HARVEST» орієнтована саме на це. Згідно підтвердження, вище згадані продукти затверджено для використання в органічному сільському господарстві (згідно зі стандартом МАОС з органічного виробництва та переробки, що є еквівалентним до Регламентів ЄС №834/2007 та №889/2008). Це, безперечно, результат проведеної масштабної і цілеспрямованої роботи.

«AgroЕxpo-2017» – найбільш масштабна щорічна подія, яка, без сумніву, об`єднує не тільки всіх аграріїв України, але і представників світового ринку. Еліта аграрної і виробничої сфери збирається, щоб  презентувати результати своєї роботи, нові напрацювання та майбутні проекти. Сотні компаній та підприємств делегують своїх представників на цю грандіозну виставку для пошуку партнерів, інвесторів та покупців. Організатори заходу створюють  ідеальну атмосферу для нових знайомств і вдалих домовленостей. Кожен учасник і відвідувач «AgroЕxpo» може почерпнути щось для себе, для розвитку власних ідей і побудови нових стратегій у майбутньому.

Група компаній «Імперія-Агро» є постійним учасником цієї події ще з моменту запуску проекту «AgroЕxpo» у 2013 році. З кожним роком експозиція «Імперії-Агро» збільшується і наповнюється презентаціями все нових і нових напрямків. Для порівняння: на «AgroЕxpo» у 2013 році було презентовано тільки два напрямки – «Засоби захисту рослин» і «Насіння», а  цього року кількість презентованих напрямків сягнула вже цифри «14». Це своєрідний рекорд. А, отже, ми зростаємо!

На виставці було представлено такі лінії: «АКТИВ-HARVEST» – власний бренд хелатних мікродобрив, який розвивається вже шостий рік; напрям «Імперія-Техно», який створено минулого року для забезпечення потреби сільгоспвиробників у якісній і надійній сучасній техніці для ефективного господарювання; прорив минулого року – «Імперія-Lab» – професійний лабораторний сервіс для сучасного фермера, унікальність якого полягає у мобільності лабораторій, що можуть виїхати при потребі у будь-яку точку України і абсолютно автономно працюють у польових умовах (при чому результат – миттєвий і достовірність його складає 100%); «Імперія-Kombio» – ребрендований напрям з виробництва кормів для тварин, продукція якого майже не має аналогів в Україні і випускається під спеціально створеною однойменною торговою маркою; сервіс повного циклу від «Імперії-Агро» – «Імперія-Power», метою якого є повноцінне забезпечення споживача нафтопродуктами на кожному із етапів господарювання; «Імперія-Energy» – інноваційний напрям, презентований цього року, покликаний впроваджувати у сучасну агропромислову сферу джерела альтернативної енергетики, що значно заощаджує витрати фермерів на енергоносії та (що є найважливішим!) максимально убезпечує довкілля від шкідливих впливів.

 

 

 

 

 

 

Яскрава презентація і велика кількість напрямків зробили свою справу: у павільйоні «Імперії-Агро» було людно протягом всіх днів «AgroЕxpo-2017». Керівники напрямків і менеджери консультували клієнтів, знайомили із діяльністю компанії в цілому, презентували нові продукти і послуги. У розслабленій і невимушеній атмосфері можна було поспілкуватися за дружньою кавою, обмінятися враженнями, поділитися планами і обдумати перспективи майбутньої співпраці. Гості оцінили високий рівень корпоративної культури і доброзичливу атмосферу, створену колективом «Імперії-Агро». Найважливіше те, що відвідувачі нашого презентаційного павільйону відчували себе потрібними і усвідомлювали, що їх почули і зрозуміли. А це уже на 50% вирішена проблема. Адже для компанії не існує поняття «VIP-клієнт»: кожен клієнт для нас значимий.

У перший місяць осені було відновлено традицію проведення Днів гостинності, яка була започаткована ще взимку. За осінні місяці було проведено 16 Днів гостинності для Черкаського, Вінницького, Уманського, Прикарпатського, Львівського, Херсонського, Чернігівсько-Сумського, Запорізького, Харківського та інших представництв групи компаній «Імперія-Агро». Місце проведення – Кропивницький, Центральний офіс. Оскільки компанія має філіали по всій Україні, то підтримувати і правильно налагоджувати комунікацію між працівниками не таке вже і просте завдання. Дні гостинності допомагають вирішувати нагальні питання, які іноді збираються у величезні стоси: це і звіти регіональних директорів, аналіз і коригування роботи менеджерів – робоча обстановка і разом з тим безпосереднє занурення у роботу Центрального офісу.

Пошуки нових шляхів спрощення роботи власників, які перебувають тільки на початковій стадії свого господарювання, привели до створення  нового відділу сумісного вирощування. «Імперія-Агро» пропонує три схеми для спільного вирощування залежно від об’єму наданих ресурсів.

Життя великої компанії – це невпинний рух вперед. Хто зупиняється, той програє. «Імперія-Агро» налаштована на перемогу.