Уряд компенсуватиме агровиробникам частину витрат на насіння

Февраль 23, 2018
1269 переглядів

Компенсація вартості насіння української селекції є одним із напрямків держпідтримки фермерства в Україні. Це має дозволити підтримати як аграріїв, яким будуть повертатися кошти, так і  українських виробників насіння. Про це зазначив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета під час відкриття насіннєвого Форуму 2018, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

 

«Галузь насінництва є важливою складовою розвитку агропромислового комплексу. Селекції і генетиці насіння ми завдячуємо успіхам у високій врожайності, валовому зборі зернових та експорті. Щоб розвивати цю галузь, робити її конкурентоздатною, а заразом підтримувати малих фермерів, уряд надаватиме компенсацію за придбання насіннєвого матеріалу», — зауважив Віктор Шеремета.

Механізм надання коштів знаходиться на фінальній стадії погодження, але вже сьогодні фермери можуть закуповувати українське сертифіковане насіння, щоб отримати компенсацію. Після посівної, складання відповідного акту посіву та оформлення всіх необхідних документів фермер отримає компенсацію протягом двох місяців. Документи будуть розглядатися двічі на рік – після весняної та осінньої посівної.

 

Читати також: Уряд схвалив програми підтримки аграріїв на 2018 рік