В Кропивницькому пройшов тренінг-семінар для промоутерів ТМ «Best Corn»

Октябрь 25, 2016
987 переглядів

Особливістю компанії «Імперія-Агро» є те, що вона повністю орієнтована на клієнта, а основною цінністю для клієнтів є якісний сервіс. Цю цінність, перш за все, забезпечують працівники. Саме від кваліфікації працівників, ефективної взаємодії та мотивації залежить успіх компанії в реалізації своїх цілей. Для успішного розвитку компанії потрібно бути спеціалістом високого рівня, вміти керувати очікуваннями клієнта, розуміти його страхи та побоювання.
Досягти такого рівня працівник може не тільки спираючись на власний досвід, а й постійно навчаючись. Саме тому Корпоративний університет компанії «Імперія-Агро» постійно проводить різного роду семінари та тренінги для своїх працівників.
З 19 по 21 жовтня пройшов корпоративний тренінг-семінар для промоутерів ТМ «Бест Корн». В перший день HR-директор компанії Ірина Кіркіна провела тренінг для промоутерів, на якому обговорювалися цілі, місія, значення, задачі та предмет роботи команди промоутерів ТМ «Бест Корн».

Особливу увагу протягом навчання було приділено і продукції ТМ «Бест Корн». Директор Кіровоградської державної сільськогосподарської дослідної станції, канд.с.-г.наук Семеняка І.М. розповів про технологічні аспекти вирощування кукурудзи в умовах ризикованого землеробства. Також Ігор Миколайович приділив увагу й агрокліматичній оцінці вирощування кукурудзи за таких умов. А канд.с.-г.наук Максимова Л.Г. розповіла про біологічні особливості кукурудзи. Особливу увагу приділила вона проблемам, з якими стикаються аграрії при вирощуванні кукурудзи. Особливий акцент Любов Генадіївна зробила на причинах виникнення цих проблем. Крім того вона поділилась досвідом іноземних фермерів.


Протягом трьох днів промоутери отримували безцінний досвід, масу нових вражень і навичок, які безумовно, стануть корисними в їх роботі.