В Україні з’явилася онлайн енциклопедія по вирощуванню кукурудзи

Вирощування сільськогосподарських культур — це незворотній процес, що вимагає високого рівня практичних знань. Саме тому фахівцями компанії «Імперія-Агро» було розпочато новий масштабний проект під назвою «Кукурудза-онлайн».

Метою проекту є отримання детальної інформації про особливості росту і розвитку гібридів кукурудзи ТМ «Best Corn» в різних грунтово-кліматичних умовах, при застосуванні різних технологічних прийомів, а також інформації щодо чутливості гібридів до шкідників, хвороб та інших факторів.

Суть проекту «Кукурудза-онлайн» полягає у відстеженні та спостереженні в реальному часі за ростом і розвитком гібридів кукурудзи ТМ «Best Corn» протягом всього вегетаційного періоду. Кваліфіковані спеціалісти компанії «Імперія-Агро» надаватимуть вичерпну та оперативну інформацію.
На сторінках проекту фахівці компанії «Імперії-Агро» розповідатимуть аграрні новини з усіх куточків України, а також будуть висвітлювати думки незалежних експертів, здобутки науковців, ділитимуться досвідом від успішних аграріїв.

Інформація знаходиться у вільному доступі. В проекті «Кукурудза-онлайн» приймають участь господарства з різних областей України.

Для зручності поля розділено по регіонах та областях. Будь хто може зайти на сторінку, прокоментувати, задати питання та отримати консультацію, поділитись власним досвідом.

 

agroparty.dn.ua

ИнфоИндустрия