XXІХ Міжнародна агропромислова виставка «АГРО 2017».

На території Національного комплексу «Експоцентр України» (Україна, Київ, проспект Академіка Глушкова, 1) з 7 по 10 червня відбудеться XXІХ  Міжнародна агропромислова виставка «АГРО 2017».  Це одна з найбільших агропромислових виставок  на території нашої країни, що виступає платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій та розвитку всіх сфер АПК України.

«АГРО-2017» — це діловий захід, який відкриває можливості для співпраці з країнами, які виступають  лідерами світового аграрного сектора.  Крім того, це унікальний майданчик для діалогу з українськими асоціаціями, малими та великими підприємствами та іноземними інвесторами.

Організатор — розпорядник виставки: ТОВ «ТД« Промфінінвест »

Традиційно в рамках «АГРО-2017»  пройдуть спеціалізовані виставки: «ExpoAgroTech-2017», «Біопаливо-2017»,  «Hi-Tech Агро – 2017», «Organic – 2017», «Animal’EX-2017»,  «Еквісвіт – 2017», «FishExpo – 2017», «Рослинництво і агрохімія», «Agro Build — Expo – 2017», «Агротранспорт і логістика» . Також пройдуть  і нові спеціалізовані виставки — «EСO HOUSE – 2017»  та «Сучасний Фермер».

Программу виставки доповнять також научно-практичні заходи (конференції, круглі столи, симпозіуми, брифінги), презентації, мастер-класи, дегустації.

Більше 25 тис. кв. м. виставкової площі буде відведено під демонстрацію кращих товарів і технологій сотень вітчизняних та іноземних компаній-учасників.

Компанія «Імперія-Агро» в рамках виставки представить вже відомі торгові марки позакореневих добрив «Актив-Harvest» та насіння «Best Corn», а також ознайомить з новими досягненнями та напрямками:

  • «Імперія-Техно» -один з нових напрямків роботи компанії, головним завданням якого є забезпечення сільгоспвиробників якісною та надійною технікою, яка чітко відповідає вимогам та потребам клієнтів;
  • «Імперія-Lab» — сучасна агролабораторія, яка пронує цілий ряд досліджень (комплексна діагностика рослин,агрохімічний аналіз грунту тощо), за допомогою яких можна отримати інформацію про стан грунту та рослин, що гарантовано збереже та примножить прибутки господарства;
  • «Імперія-Power» -комплекне рішення в області забезпечення сільгоспвиробників нафтопродуктами. Це відділ нафтопродуктів, який працює у двох напрямках- постачання нафтопродуктів та виробництво і постачання паливнозаправних модулів;
  • «Імперія-Кombio» (комбікорма) – нове направлення,що буде цікавим як маленьким домогосподарствам так і крупним фермерським господарствам. «Імперія-Кombio» пропонує високоякісні, повнораціонні, збалансовані корми та білкові, мінерально-вітамінні добавки;
  • «Імперія-Energy» – економія на електриці в кожен будинок, сучасне обладнання та індивідуальність замовлень / прорахунків.

Запрошуємо всіх наших партнерів та друзів відвідати нашу експозицію. Адже це гарна нагода не тільки отримати інформацію про товари та послуги нашої компанії, але й познайомитися з керівниками усіх направлень компанії, задати питання, обговорити умови співпраці, укласти договори та просто приємно провести час з однодумцями.

Телефон для довідок: 0800 75 75 12