Забіг довжиною у листопад

Декабрь 1, 2017
1157 переглядів

Минув останній місяць осені. Якось мимоволі виникає бажання підсумувати і проаналізувати ті події, які відбулися у житті групи компаній «Імперія-Агро». Листопадовий квест (а інакше не добереш назви!) ознаменувався успішними поїздками і результативними переговорами.

Приємною новиною листопада стало довгоочікуване відкриття Луганського представництва, працівники якого дружно вже пройшли навчання і стовідсотково готові до роботи. Родина «імперівців» зростає, а це означає, що наші клієнти отримуватимуть ще кращий сервіс і логістику.

Група компаній «Імперія-Агро», як член Світової біоенергетичної асоціації, усвідомлює, що на сьогодні Україна вважається одним із найперспективніших ринків для розвитку відновлювальної енергетики, в тому числі із використання енергії вітру. У цьому напрямку компанія створила і активно розвиває напрямок альтернативної енергетики «Імперія-Еnergy». Керівник напрямку Євген Жмуденко 7-9 листопада взяв участь у Х Міжнародній спеціалізованій виставці «Енергоефективність. Відновлювана енергетика – 2017» (м.Київ). Це резонансна щорічна подія у галузі відновлюваної енергетики та альтернативних видів палива та ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, яка дає можливість лишатися у мейнстримі інновацій і збирає однодумців, що впроваджують альтернативну енергетику в Україні. Для компанії «Імперія-Агро» бути членами такої прогресивної спільноти – почесно і надзвичайно важливо.

9-10 листопада у Кропивницькому-Миколаєві були проведені комплексні заняття для відділу насіння «Імперії-Агро». У Кропивницькому – для Центрального офісу, Кіровоградського представництва, для представництв із Черкас, Умані та Жовтих Вод, у Миколаєві – для власне Миколаївського, Запорізького, Херсонського та Одеського представництв. З метою підтримання напрямку насінництва у «Імперії-Агро» та його активного розвитку на перспективу усі запрошені прослухали детальні презентації-обговорення з тем: «Сербська селекція. Підхід та районування гібридів соняшнику», «Результативність роботи «Інституту рільництва і овочівництва (Сербія)», «Насіння батьківських форм. Розгляд кліматичних зон, для вирощування», «Генетичні врожаї сербської селекції соняшнику та кукурудзи», «Ознайомлення з портфоліо насіння компанії «ЮГ Агролідер». Другий, не менш важливий тематичний блок від експертів «SAATEN-UNION Ukraine» було присвячено німецьким стандартам  якості насіння, особливостям селекції  та науковим випробуванням, технологіям вирощування та особливостям гібридів насіння соняшнику та кукурудзи у кліматичних умовах України. Експерт компанії «Імперія-Агро» Василь Сойченко розкрив тему нових гібридів української селекції кукурудзи нашої ТМ «U-GRAIN». І на завершення таких плідних занять був виступ представників бренда «ALTA SEEDS» щодо нового посівного матеріалу соняшнику та сорго та його стійкості до захворювань, шкідників і абіотичних стресів із коротким оглядом сучасних технологій вирощування соняшнику.

Із 12 по 18 листопада делегація компанії «Імперія-Агро» відвідала міжнародну сільськогосподарську виставку «AGRITECHNICA-2017» у м.Ганновер (Німеччина). Протягом 7 днів «AGRITECHNICA» перетворилася на платформу для 2 900 експонентів та їх розробок для майбутнього рослинництва. Лідери у виробництві та постачанні знайомили зі своїми ідеями та інноваціями, які розміщалися у 23 величезних павільйонах. Результативність поїздки важко переоцінити: метою відвідин Німеччини був пошук перспективних партнерів для розвитку бізнесу «Імперії-Агро». Український фермер достойний виключно найкращої та найякіснішої техніки надійних світових виробників. Науковий прогрес спонукає до інтенсифікації методів господарювання, економії ресурсів та часу. Делегація «Імперії-Агро» провела десятки зустрічей та перемовин, відвідала сотні презентацій. І все для того, щоб обрати достойних партнерів, які допоможуть нам зробити українських аграріїв лідерами. Тож, мети досягнуто: незабаром, завдяки «Імперії-Агро», в Україні з`явиться сільськогосподарська техніка європейських виробників, які ще не були презентовані на вітчизняному ринку.

У середині листопада делегація «імперівців» із групою  клієнтів  відвідала завод наших партнерів у місті Таруель (Іспанія) –компанії «Tervalis», виробника мінеральних добрив, мікрогранульованих, мікродобрив, біопродуктів, навіть – хамону і вина, із 30-річним досвідом. Ця компанія має 32 світові патенти на продукти для максимальної продуктивності гранульованих добрив.

Компанія «Tervalis» має потужну надсучасну  лабораторію, а при виробництві гранули задіяний найбільший гранулятор в Європі, що забезпечує продуктивність на рівні 7 тис.тонн гранульованих добрив за добу.

Метою відрядження було побачити виробництво гранульованих добрив, поспілкуватись із представниками компанії.
Технологія виготовлення добрив, які продає «Імперія-Агро» на українському ринку,  поділяється на декілька важливих етапів: надходження сировини;  подрібнення; етап хімічної реакції в якому відбувається перетворення не доступних форм в доступну за допомогою кислот; накатування гранули: поетапне комп’ютерне нанесення потрібної кількості того чи іншого елемента в грануляторі; калібровка добрив та їх фасування.
У рамках поїздки «імперівці» та наші клієнти на власні очі побачили завод рідких та сипучих мікродобрив, а також відвідали багатофункціональну лабораторію, в якій  створюють нові продукти, досліджують їхню розчинність та дієвість, відслідковують їх вплив безпосередньо на рослину в спеціальній камері. До речі, у портфоліо ТМ «АКТИВ-HARVEST» — 2018 будуть включені два продукти іспанського виробництва.

Варто відмітити те, що при виробництві вище згаданих продуктів виокремлюють добрива для кислих та лужних ґрунтів. Оскільки для природних умов України характерна різна кислотність ґрунтів, залежно від грунтово-кліматичних зон, а це вкрай важливо для вітчизняного аграрія. Тому «Імперія-Агро» пропонує своїм клієнтам добриво «MULTIPHOS» для кислих ґрунтів та «DuraSOP» для лужних. Окрім цього, для українського фермера ми маємо мікрогранульоване добриво від «Tervalis» — «Agristart Force» і комплексний продукт із потужним набором стимуляторів «Renovation FUERZA».

Не менш вагомою подією у житті «Імперії-Агро» стала робоча поїздка керівництва компанії та представників відділу сільгосптехніки (напрямок «Імперія-Техно») до США (штат Канзас) на переговори із офіційним дилером «John Deere». Досягнуто попередньої домовленості щодо партнерства: прямі поставки техніки, зібраної на американських заводах, і запасних частин в Україну. Продукція «John Deere» також збирається і на заводах Європи, але на світовому ринку більше цінується саме американська збірка. Отже, чекайте із 2018 року вже в Україні!

Компанія «Імперія-Агро» як соціально відповідальний бізнес у когорті перших, хто цікавиться та інвестує проекти талановитої молоді України. Саме тому рік тому укладено меморандум про співпрацю між «Імперією-Агро» та «StartUp School» Національного університету біоресурсів і природокористування України. 16 листопада представники компанії взяли участь у пленарному засіданні «StartUp School» НУБІП, у рамках програми якого своїм досвідом і знаннями поділилися найсильніші представники ділової спільноти, експерти місцевого і міжнародного рівня з іменитих інноваційних акселераторів України.

Кінець листопада ознаменувався чотириденним тренінгом для відділів продажів компанії «Імперія-Агро», який тривав з 27 по 30 листопада у Центральному офісі (м.Кропивницький). Досвідчений тренер створив атмосферу повного занурення: на практиці, завдяки методу роботи в парах і зворотному зв`язку після кожної вправи від кожного учасника. Ринок вимагає розумних і кмітливих гравців – ми прагнемо стати такими, навчаємось і втілюємо в життя.

В останній тиждень листопада 2017 року у США проходить ІІІ Всесвітній конгрес з використання біостимуляторів у сільському господарстві. «Імперія-Агро», розвиваючи напрямок живлення рослин, вперше взяла участь у цьому грандіозному заході. Це міжнародна науково-технічна конференція, де було представлено інновації із використання біостимуляторів у виробництві усіх сільськогосподарських культур та продуктів світу. Відомі науковці та виробники об’єднали наукові та практичні знання щодо впливу біостимуляторів на живлення рослин, абіотичні стреси, вплив на хвороби рослин, ріст та їх розвиток, а також різні аспекти законодавства на основних ринках у країнах світу. Як правило, цей конгрес збирає більш, ніж 450 фірм та організацій із більш, ніж 50 країн світу. На цьому лишаємо інтригу. Усіх деталей поки не розкриваємо, але 2018 рік буде точно цікавим.

Талант – це здатність вірити в успіх. Відкрити талант не можна випадково. Це велика праця. Талант може відкрити тільки той, хто вміє працювати. «Імперія-Агро» допомагає розкривати таланти і потенціал кожного клієнта. А разом із нашими клієнтами розвиваємось і ми. Осінь була продуктивною і щедрою на відкриття та розвиток талантів «Імперії-Агро».

Читати також «Підсумки жовтня»