Ви не можете виграти, якщо  не граєте як єдине ціле!

Ми переконані, що запорукою успіху «Імперія-Агро» — є згуртована команда фахівців, яка  дозволяє нам пишатися нашими здобутками та бути впевненими в собі.  Фахівці нашої компанії, усіх її напрямків, заслужили репутацію одних з найбільш компетентних на ринку. Впевнені, що співпраця з «Імперія-Агро» є найкращою інвестицією в майбутнє вашої компанії. І це не тільки завдяки накопиченому досвіду, але і завдяки всім членам  команди «Імперія-Агро». Банально, проте це факт: наші співробітники — це унікальні фахівці, які,  крім  ретельного відбору, пройшли ще «вогонь, воду  та мідні труби».

Ми всі рівні, і для нас важлива думка кожного члена команди. Щоб забезпечити максимальний комфорт кожного працівника, в нашій компанії ми намагаємось створити дружню атмосферу. Адже  переконані, що робота, зроблена із задоволенням, стає більш ефективною та приємною. Тому, саме індивідуальність, креативність та інноваційність мислення вітаються в нашій агрокорпорації!

КОМАНДА ІМПЕРІЯ- АГРО ЦЕ:

Професійність

Професійні агрономи-консультанти, менеджери з продажу, керівники представництв та наукові співробітники.

Досвід

Фахівці, які мають досвід роботи в аграрному секторі.

Мотивація

Унікальна дружня атмосфера, яка мотивує до професійного та особистого самовдосконалення.

Праця без відпочинку - не гідність, а покарання за невдале планування свого часу

Не дивлячись на весь наш позитив та завзятість, до роботи ми ставимося дуже серйозно, дотримуємося найважливіших принципів співробітництва, а також якісно та оперативно виконуємо свою роботу.

Постійні різноманітні способи поліпшення професійних навичок наших співробітників (тренінги, семінари, вебінари, конференції та форуми) в рамках Корпоративного університету компанії

Досвід роботи з багатонаціональними та багатомовними командами

Постійна взаємодія в команді, яка допомагає вирішити будь-які питання

Кількість працівників в компанії

Ми цінуємо кожного члена нашої команди і дуже вдячні їм за відповідальну роботу, ідеї та особистий внесок у загальний успіх компанії