Це одна зі світових інноваційних корпорацій-лідерів у сфері захисту рослин, насіння та біотехнологій. Компанія пропонує широкий ряд продуктів, включаючи високоякісне насіння, інноваційні засоби захисту рослин, до складу яких входять як хімічні, так і біологічні діючі речовини; інтенсивно розвиває напрям ресурсоощадного землеробства.
Кожен з продуктів засобів захисту рослин до початку масового виробництва проходить багаторічні ретельні дослідження та випробування для досягнення дієвих якісних характеристик за максимальної безпечності для людей, тварин, культурних рослин тощо.

«Сингента» — одна з найбільших компаній у світі, співробітники якої прагнуть до втілення своєї мети: реалізовувати потенціал рослин.
Завдяки передовим науковим знанням, глобальним дослідженням та зобов’язанням перед своїми клієнтами, компанія допомагає збільшувати врожайність сільськогосподарських культур, захищати навколишнє середовище та покращувати здоров’я і якість життя.
Сингента інвестує у новітні технології, робить ставку на довгостроковий розвиток та зростання, розробляючи новаторські пропозиції для різних регіонів та конкретних сільськогосподарських культур.

Це одна з провідних компаній світу, діяльність якої зосереджена на сталому розвитку сільського господарства. Монсанто розробляє та постачає інноваційні сільськогосподарські продукти та інтегровані рішення для підтримки діяльності агровиробників, які займаються вирощуванням сільськогосподарських культур.
Монсанто виробляє в Україні та імпортує до України якісне та високопродуктивне насіння кукурудзи та ріпаку лише традиційної селекції. Повністю дотримуючись вимог українського законодавства, Монсанто в Україні не займається продукцією з генетичними модифікаціями. Насіння кукурудзи та ріпаку Монсанто представлене в Україні брендом «ДЕКАЛБ», засоби захисту рослин – брендами «Раундап», «Харнес».
Співпраця з Монсанто дає нам можливість забезпечувати своїх клієнтів високоякісним посівним матеріалом кукурудзи та ріпаку. А також гербіцидом суцільної дії – «Раундап» та грунтовим гербіцидом – «Харнес».

Місія компанії полягає у тому, щоб надати можливість використовувати тільки високоякісні та доступні у ціновому плані хімічні засоби захисту рослин.
Компанія приділяє основну увагу якості продукції, що поставляється. Маючи багаторічні стійкі партнерські стосунки із провідними розробниками та виробниками хімічних засобів захисту рослин, використовуючи сучасні методи контролю, компанія гарантує високу якість пропонованої продукції.
Будуючи ділові стосунки з дистриб’юторами, пріоритетом для компанії є їхня довговічність та максимальна користь для клієнтів.

ADAMA Agricultural Solutions Ltd. (попередня назва –MakhteshimAganIndustriesLtd.) — світовий лідер з виробництва та постачання брендових постпатентних засобів захисту рослин та інших продуктів хімічної промисловості.
Компанія надає прості рішення для усієї низки сільськогосподарських процесів за допомогою унікальних продуктів та комбінацій діючих речовин.
Компанія успадкувала від MakhteshimAgan орієнтований на аграрія підхід до розробки продукту, жорсткі стандарти охорони навколишнього середовища та контролю якості.
Компанія посідає шосте місце у списку провідних агрохімічних корпорацій світу і є лідером у виробництві та постачанні непатентованих засобів захисту рослин.

Нуфарм Лімітед – один з найбільших агрохімічних концернів, який займає 7 місце у рейтингу світових виробників пестицидів.
«Нуфарм» – один з основних постачальників препаратів, що застосовуються для захисту рослин у сільському, парковому і лісовому господарствах. Диверсифікований ряд продуктів компанії включає гербіциди, інсектициди, фунгіциди, регулятори росту рослин та препарати для протруювання насіння, які успішно представлені у всьому світі.
Компанія постійно розширює своє портфоліо, інвестуючи у промислове виробництво препаратів та забезпечуючи своїх клієнтів у всьому світі високоякісною продукцією, яка відповідає встановленим стандартам якості, безпеки для навколишнього середовища та здоров’я людини.
Незалежно від кон’юнктури ринку та специфіки продукту, компанія та її партнери надають клієнтам продукцію та послуги за цінами, які сприяють ефективному розвитку бізнесу.

«Август» — компанія з виробництва та продажу хімічних засобів захисту рослин для сільськогосподарського виробництва.
Компанія створила сучасну виробничу базу; науковий підрозділ компанії розробляє високотехнологічні препаративні форми, підбираючи найбільш ефективні і оригінальні поєднання діючих речовин.

ЗААТБАУ ЛІНЦ була створена у 1950 році. Сьогодні, близько 3000 австрійських фермерів є членами кооперативу і власниками компанії. Кооперативна структура забезпечує міцну основу, адаптовану до потреб часу і орієнтована на майбутню діяльність. Впевненість членів, компетентність і рішучість правління, а також мотивація і знання персоналу — на цьому встановлюєть влада Заатбау Лінц. Ми працюємо на службі сільського господарства. У своїй діяльності ми прагнемо досягти досконалості. Ми розуміємо нашу відповідальність перед нашими клієнтами та споживачами.

АТ «Щелково Агрохим» – однин із лідерів з виробництва і продажу хімічних засобів захисту рослин.
Основним напрямком діяльності підприємства є виробництво пестицидів для комплексного захисту найважливіших сільськогосподарських культур. Асортимент нараховує більше 50 найменувань продукції і включає гербіциди, інсектициди, фунгіциди, протруйники насіння, фуміганти, родентициди, десиканти, ад’юванти, феромони.
Перевагою препаратів «Щелково Агрохим» є новаторство, висока якість та ефективність.
Високий науковий потенціал, потужна виробнича і науково-дослідна база дозволяють виводити на ринок пестицидів сучасні інноваційні рішення в галузі захисту рослин. Всі розробки націлені на досягнення максимального результату в захисті сільськогосподарських культур (висока ефективність препаратів, швидкий ефект, тривала захисна дія).

ALFA Smart Agro – провідний виробник засобів захисту рослин та мікродобрив. Компанія повністю відповідає вимогам до сучасної європейської компанії з точки зору якості продуктів та розумного підходу до агрономії.
Наша мета – забезпечити сільгоспвиробників України і Європи якісними продуктами за розумною ціною завдяки впровадженню багаторівневого контролю якості (Multi-Control) на всіх етапах розробки, виробництва і застосування продуктів.

Будуючи своє портфоліо, компанія першочергово фокусується на споживачі. Головне — працювати з клієнтами, забезпечуючи високоякісні рішення в агрохімії, які відповідають мінливим потребам аграріїв, що вирощують різноманітний спектр культур. Це означає, що компанія пропонує продукти, які відповідають специфічним потребам регіону.

Компанія «ТерраВіта» — один з лідерів вітчизняного аграрного ринку, добре знайома аграріям України, які займаються рослинництвом.
Стабільна і сильна компанія є національним дистриб’ютором насіння агрокультур, засобів захисту рослин і мінеральних добрив від провідних світових і європейських виробників, має представництва в країнах СНД.
За роки діяльності компанії, вдалося значно розширити мережу регіональних представників та охопити майже всі області України.
Щорічно компанія охоплює нові регіони, знаходить нових партнерів.

Продукція компанії широко відома і популярна серед українських аграріїв. Асортимент дозволяє знайти індивідуальний підхід до кожного господарства, а значить, вирішити навіть найскладніші технологічні завдання при вирощуванні цукрового буряку та інших культур.
Завдання компанії полягає в тому, щоб надати можливість придбати якісну, надійну та доступну продукцію якомога більшій кількості господарств в Україні. Мета — повноцінний захист сільськогосподарських культур, значне підвищення врожайності, шляхом надання широкого вибору засобів захисту рослин найвищої якості та вичерпних консультаційних послуг.
Гарантування безпеки і здоров’я споживачів та охорони навколишнього середовища є важливим компонентом ділової стратегії компанії.

Лимагрейн – семенная компания №1 в Европе и №4 в мире. Основой бизнеса Лимагрейн является селекция сельскохозяйственных культур. Контроль всех процессов от исследований до сбыта позволяет нам предлагать клиентам высококачественные семена, которые соответствуют требованиям потребителей и развитию рынка в разных странах.

Євраліс Семенс — один з лідерів серед насінницьких компаній Європи. Потужні інвестиції у наукові дослідження та сучасні насінницькі технології забеспечують високу якість насіння соняшника, кукурудзи, ріпаку, сорго та сої, яке пропонує компанія.

Компанія «Нертус» — офіційний представник та реєстрант угорського Агрохімічного Холдингу Peters & Burg Ltd. в Україні, Молдові та Білорусі. Вся продукція холдингу, вироблена для цих країн, представлена ​​під брендом НЕРТУС®.

Компанія BASF є одним із світових лідерів у виробництві засобів захисту рослин, таких як фунгіциди, інсектициди, протруйники, регулятори росту, родентициди, гербіциди та ін. Компанія успішно працює на українському ринку ще з 1992 року.
Продукція компанії BASF — це надзвичайно висока якість препаратів, широкий спектр застосування, орієнтація на інновації та ін.

KWS – одна з найбільших селекційних компаній, яка входить в п’ятірку світових лідерів з виробництва насіння. Вже 160 років ми займаємось селекцією провідних сільськогосподарських культур в помірних кліматичних умовах та маємо представництва в більш ніж 70 країнах. За останні роки наша компанія досягла обороту в 1,3 млрд євро та відкрила нові для себе ринки – Китай та Бразилію. Метою нашої роботи, незалежно від континенту та кліматичної зони вирощування культури, є підтримка кожного фермера, застосовуючи індивідуальний підхід та пропонуючи оптимальні рішення.