В компании ``Империя-Агро`` приобретаем в основном средства защиты растений (гербициды, протравители). Семена еще не покупали, но планируем. На сегодняшний день сотрудничеством с ``Империей-Агро`` довольны - есть взаимопонимание и взаимоподдержка.

- директор ООО ``Докучаевские Черноземы``

Наше господарство займається вирощуванням зернових та технічних культур. Ми тісно співпрацюємо з компанією ``Імперія-Агро``. Закуповуємо як засоби захисту рослин, так і посівний матеріал. раніше ми сіяли гібриди кукурудзи переважно зарубіжної селекції, а у 2016 році вперше посіяли гібрид кукурудзи Данііл. На даний час гібрид показує себе непогано, добре витримав посуху. Очікуємо достатньо гарного врожаю.

Сліпчик Віталій Володимирович - головний агроном фірми ``Агропромсервіс``

З компанією «Імперія-Агро» працюємо вже два роки. У 2015 році придбали насіння кукурудзу. Врожайність кукурудзи була на рівні 65 ц/га. У 2016 придбали гібрид кукурудзи Данііл. На даний момент кукурудза має непоганий вигляд (є по 2-3 качани на рослині), побачимо, яка буде врожайність. Крім посівного матеріалу в «Імперія-Агро» купували також і ЗЗР, зокрема гербіциди, дією яких задоволені.

Карпенко Микола Іванович - ФГ ``Обрій``

В господарстві оброблюємо 350 гектарів землі. Протягом 6 років співпрацюємо тільки з компанією «Імперія-Агро». Нас повністю влаштовують як насіннєвий матеріал так і сервіс. Ми своєчасно отримуємо консультації від менеджерів та інших представників компанії. Зауважень ніяких не маємо. Нас все влаштовує. Ми дуже задоволені. Усі наші сусідні господарства, з якими ми підтримуємо зв’язки, також користуються послугами компанії «Імперія-Агро».

Савчук Володимир Вікторович - агроном в ПП``Фесюк``

З компанією «Імперія-Агро» працюємо з 2014 року. У 2015 році купували 2 гібриди кукурудзи: Солонянський та Дніпровський, який висіяли і на демо-ділянці. У 2016 році розширили співпрацю: купуємо не тільки насіння, а й мікродобрива «Актив-Харвест». Дуже хороші спеціалісти, які добре консультують. Сподіваємось на те, щоб і на далі так працювати.

Вільшуков Микола Васильович - ФГ ``Авіатор``

З компанією «Імперія-Агро» працюю вже 4 роки. В цілому компанією дуже-дуже задоволений. Тримаю постійний зв'язок з менеджером. Менеджер дуже уважний. Постійно приїжджає, дає добрі поради. В землеробстві, за часту, виникають екстрені моменти. Але, потрібно тільки зв’язатися з представником, як через декілька годин можна отримати все, що потрібно. Це стосується і доставки, і асортименту. Все вирішується в лічені години, а це дуже і дуже важливо. Не кожна фірма може гарантувати такий швидкий результат реагування. Не залишають без уваги навіть у міжсезонний період. Завжди телефонують та цікавляться станом посівів. Це дуже радує!

Дерега Микола Васильович - ФГ``Дерега М.В.``

З компанією «Імперія-Агро» працюю по засобам захисту рослин, також купую насіння кукурудзи та соняшнику. Компанія вчасно поставляє як насіння так і засоби захисту рослин. «Імперія-Агро» нова компанія у нашому господарстві, але вже дуже добре зарекомендувала себе. Бажаю їм розвитку, вирощувати добре насіння, поставляти все вчасно та в строк. Менеджерами дуже задоволений.

- ``Ювелір-Агро``